Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

VšĮ „Eksportuojančioji Lietuva“ subūrė veiklius Lietuvos verslo atstovus, kurie dalyvaudami įstaigos valdyboje ir patarėjų taryboje, savo konsultacijomis, patarimais ir sukaupta patirtimi bandys didinti eksportuojančiųjų gretas.
Sausio 15 d. Ūkio ministerijoje vykusiame pirmame „Eksportuojančioji Lietuva“ posėdyje įstaigos valdybos pirmininku išrinktas Vičiūnų grupės valdybos narys Liudas Skierius. Patarėjų tarybos pirmininku išrinktas Lietuvos pramonininkų konfederacijos vykdomosios direkcijos atstovas.

Kurs pridėtinę vertę ir konsultuos verslininkus

Posėdžiui vadovavęs ūkio viceministras Arnoldas Burkovskis pristatydamas VšĮ „Eksportuojančioji Lietuva“ tikslus sakė, kad svarbiausias įstaigos darbas – nuosekliai remti verslą ir užtikrinti nenutrūkstamą finansavimą iš ES struktūrinių fondų smulkiojo ir vidutinio verslo bei eksportuojančiosioms įmonėms.
Per Ūkio ministerijos skatinimo priemones 2010 m. įstaigai ketinama skirti 1,3 mln. Lt, o parama verslui, prieinama per ES struktūrinių fondų priemones šiais metais sieks beveik 24 mln.Lt.
„Eksportuojančioji Lietuva“ unikali tuo, kad ji pati turės kurti pridėtinę vertę – ne tik teikti paramą verslui, bet ir pati ieškoti būdų kaip užsidirbti, galvoti, kas yra aktualu verslui ir už ką verslas yra pasiryžęs mokėti“, – sakė įstaigos generalinis direktorius Paulius Lukauskas.
Į įmonės veiklą Ūkio ministerija yra įtraukusi visą būrį partnerių. Tai Užsienio reikalų ministerija, Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo taryba, savivaldybės, verslo asociacijos ir įstaigos, Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA), verslo informacijos centrai ir verslo inkubatoriai.
VšĮ „Eksportuojančioji Lietuva“ valdybą ir patarėjų taryba sudaro patyrę ir sėkmingai dirbantys Lietuvos verslininkai bei įvairių asociacijų vadovai: UAB „Intersurgical“ generalinis direktorius Sigitas Žvirblis, Alytaus krašto verslininkų asociacijos prezidentė Aldona Dalia Matukienė, asociacijos „Infobalt“ viceprezidentas Gediminas Mikaliūnas, UAB „BIOK“ laboratorijos direktorius Linas Čereška, Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos generalinis direktorius Danas Arlauskas, bendrovės „Amilina“ generalinis direktorius Mindaugas Gedvilas, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Vytautas Šileikis, Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Evalda Šiškauskienė, Verslo centrų asociacijos pirmininkas Donatas Žiogas ir kiti.

Informacijos šaltinis: www.baldupramone.lt