Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

Partnerystė

Mūsų Partneriai [Salija]

Schmalz logoSchmalz logo
Binar Handling logo_mazasBinar Handling logo_mazas
Logo_Kreeb_farbig_HKS51 mazasLogo_Kreeb_farbig_HKS51 mazas
LOGO_NORDUTENSILILOGO_NORDUTENSILI
Becker logoBecker logo
Gardner Denver logoGardner Denver logo
BUKARA_logoBUKARA_logo
Apie partnerį

J. Schmalz GmbH [vakuumo sistemų] inovacijos

J. Schmalz GmbH - moderni, į ateitį orientuota kompanija, kurianti, gaminanti ir prekiaujanti vakuumo komponentais, vakuumo valdymo ir tvirtinimo sistemomis. Schmalz vakuumo sistemos yra naudojamos visur, kur tik reikia gaminį pakelti, perkelti, transportuoti ar įtvirtinti gamybos procese. Inovacijos, aukšta produktų kokybė, visapusiškas aptarnavimas, sumanūs darbuotojai lemia šios kompanijos sėkmę.

Apie partnerį

Binar Handling AB [kėlimo įrangos] gamyba

Binar Handling AB – nuo 1988 m. elektrinę kėlimo įrangą gaminanti įmonė. Įranga sukurta taip, kad atitiktų aukščiausius standartus produktyvumui, saugai ir darbo vietos ergonomikai pramonės įmonėse. Ši įranga tiks toms sritims, kur reikia didesnio tikslumo. Vieni iš pirmųjų pagamino akumuliatorinį kėlimo įrenginį NEO30, kurio keliamoji galia iki 30 kg. 

Apie partnerį

Heinrich Kreeb GmbH & Co [poliravimo, šlifavimo produktai] gamybai

Heinrich Kreeb GmbH & Co. KG – daugiau nei 75-ius metus Vokietijoje veikianti įmonė, besispecializuojanti poliravimo-šlifavimo ratų gamybos srityje. Sukaupusi ilgalaikę patirtį įmonė gali suteikti plačią nestandartinių gaminių pasiūlą. Šie gaminiai – tai poliravimo; šlifavimo; lygūs/atlasiniai; nepoliruoti/matiniai; valymo ir kt. ratai. Verta pažymėti, kad gamyboje yra naudojamos novatoriškos, unikalios ir lanksčios priemonės.

APIE Partnerį

Nordutensili S.r.l. [medžio apdirbimo įrankiai] profesionalams

Nordutensili S.r.l. – daugiau nei 25-ius metus veikianti italų įmonė, gaminanti įvairius aukšta kokybe pasižyminčius medžio apdirbimo įrankius. Tai būtų: įvairūs paprasti ir kombinuoti grąžtai; grąžtų laikikliai; zinkuotės; kotinės frezos; diskinės frezos; diskiniai pjūklai ir kt. Kiekvieno įrankio gamybai yra skiriamas ypatingas dėmesys ir priežiūra. Verta paminėti, kad visi įrankiai yra sertifikuoti pagal ISO 9001 kokybės standartus.

APIE Partnerį

Becker GmbH [vakuuminės ir pneumatinės] įrangos gamintojas

Becker GmbH - yra pirmaujanti pasaulyje vakuuminės ir pneumatinės įrangos gamintojas. Visame pasaulyje ir daugelyje pramonės sektorių žinomi Becker vakuuminiai siurbliai, kompresoriai ir pneumatinės sistemos, kaip vieninteliai komponentai ir kompleksiniai sistemos sprendimai.

APIE partnerį

Gardner Denver [kompresorių, siurblių, orapūčių] inžineriniai sprendimai

Gardner Denver - yra pasaulinis kompresorių, siurblių, orapūčių ir kitų inžinerinių sprendimų įvairių pramonės šakų gamintojas. Jų specializacija suspausto oro ir vakuumo sprendimai naudojami įvairiose pramonės šakose.

APIE Partnerį

BuKaRa GmbH [medžio apdirbimo] įrankių gamintojas

BuKaRa GmbH - medžio apdirbimo įrankių gamintojai Vokietijoje nuo 1996 metų. Standartiniai ir specialūs diskiniai pjūklai; deimantiniai įrankiai; įrankiai su keičiamais peiliukais ir HSS bei TC tipo įrankiai. Aukšta kokybė, teisingos kainos ir trumpas pristatymo laikas - neatsiejama BuKaRa veiklos dalis. Verta pažymėti, kad didžiausi Vokietijos baldų gamintojai yra tarp įmonės klientų.