Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Suprasdami, kad neišgalės pelningai įgyvendinti naujų investicinių projektų, šalies verslininkai vis rečiau kreipiasi į bankus. Paskolas itin sunkiai gauna nekilnojamojo turto, medienos sektoriuje dirbančios įmonės, rašo “Lietuvos žinios”.

Dalius Darulis, AB „DnB Nord“  banko Verslo bankininkystės  departamento direktorius sako, kad verslo klientams skolinimosi sąlygos yra sugriežtintos, tačiau didžiausio griežtumo sulaukė nekilnojamojo turto sektorius.

AB bankas „Hansabankas“ taip pat ėmėsi griežtumo priemonių. Pasak Lino Paltanavičiaus, AB „Hansabanko“ Verslo bankininkystės tarnybos vadovo, bankas atidžiau vertina nekilnojamojo turto ir medienos sektoriuose dirbančias įmones.

„Pačios įmonės priklausymas minėtiems sektoriams dar nereiškia, kad bankas joms neskolina. Tiesiog pateikdami atsakymą dėl finansavimo kritiškai vertiname konkretaus projekto situaciją“, – pabrėžia p. Paltanavičius.

Bankai skiria prioritetus našiam verslui. Pasak p. Paltanavičiaus, daugiausia paraiškų dėl naujų paskolų suteikimo bankas šiuo metu sulaukia iš žemės ūkio verslu užsiimančių įmonių bei ūkininkų. Juntamas susidomėjimas ir iš prekybos bei energetikos sektorių.
 

Informacijos šaltinis: www.vz.lt