Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Daugiau nei 130 verslininkų šiandien dalyvauja seminare, ką ir kaip eksportuoti į Prancūziją. Renginį „Prancūzijos žavesys – motyvacija eksportui“ organizuoja agentūra „Eksportuojančioji Lietuva“.
„Seminarai apie skirtingas eksporto rinkas sulaukia didžiulio susidomėjimo, į renginį netelpa visi norintys. Šiandien verslininkai iš arti susipažins su Prancūzija: sužinos, kur ieškoti verslo kontaktų ir kaip juos išlaikyti, kas būdinga Prancūzijos verslo kultūrai, kokiems sektoriams šiuo metu ten ypač geros perspektyvos“, – sako „Eksportuojančioji Lietuva“ generalinis direktorius Paulius Lukauskas.
Jau ne vienerius metus į Prancūziją eksportuojančios įmonės „Klasikinė tekstilė“ savininkas Rimantas Baumilas teigia, kad prancūzams ypač svarbi aukšta kokybė. „Su nekokybišku produktu ten nepateksi. Tik reikia nepamiršti, kad prancūzams neretai reikia ilgai įrodinėti, ką mes galime pasiūlyti, jie dažnai į akis rėžia, ką galvoja, yra gana temperamentingi“, – patirtimi dalijasi R. Baumilas.
Seminare Prancūzijos rinką apžvelgs Prancūzijos ambasados Lietuvoje Ekonomikos skyriaus vadovas Pascalis Fornage’as, perspektyviausius sektorius eksportui – Paryžiaus pramonės ir prekybos rūmų atstovas Sébastienas Saillardas, apie pagrindines Lietuvos verslininkų daromas klaidas kalbės Komercijos atašė Prancūzijoje Rūta Šokaitienė. Renginyje „Klasikinė tekstilė“ savininkas Rimantas Baumilas kalbės, kur ieškoti kontaktų, kaip juos užmegzti ir išlaikyti, verslo etiką ir partnerystę pristatys „Laboratoire Bioderma Baltic“ verslo skyriaus vadovas Patrickas Le Scelas.
Statistikos departamento duomenimis, 2009 m. lietuviai eksportavo už 1,306 mlrd. litų, daugiausia mineralinio kuro, baldų (beveik 70 proc. visų eksportuojamų baldų sudaro mediniai svetainių, miegamųjų, virtuvės ir biuro baldai) ir trąšų.

Informacijos šaltinis: www.alfa.lt