Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Kitą savaitę 10 Lietuvos įmonių Stokholme dalyvaus didžiausioje Šiaurės šalyse baldų parodoje.Vasario 9–13 d. Stokholmo parodų centre vyksiančioje parodoje įmonės „Baldai Jums“, „Grafų baldai“, „Lauksva“, „Novalda“, „Erelita“, „Trivilita-Interscalit“, „Clemence Richard“, „Litsofa“, „Padvaiskas“ bei „Litbed Bedding Company“ pristatys kietų, svetainės ir miegamojo baldų kolekcijas bei čiužinius.
Pasak Lietuvos komercijos atašė Švedijoje Sigito Brazinsko, palyginti su 2009 m., Lietuvos dalyvių skaičius šiemet išaugo daugiau nei du kartus.
Vasario 8 d. Lietuvos ambasada kartu su komercijos atašė Stokholme rengia seminarą parodoje dalyvaujančioms įmonėms, kuriame jos bus supažindintos su partnerių paieška, verslo kultūra ir bendra ekonomine Švedijos situacija.
Vienai iš parodos dalyvių – „Grafų baldams“ – yra skirtas 387 tūkst. litų finansavimas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų pagal priemonę „Naujos galimybės“ naujų eksporto rinkų paieškai. „Naujos galimybės“ – tai speciali Ūkio ministerijos inicijuota rėmimo priemonė eksportuojančioms įmonėms, kuriai įgyvendinti skirta 100 mln. Lt ES struktūrinių fondų ir biudžeto lėšų. Jau suteikta parama daugiau kaip 200 eksportuojančių įmonių.
2009 m. sausio–lapkričio mėn. Lietuvos eksportas į Švediją sudarė beveik 1,35 mlrd. litų, tai – 3,7 proc. bendro Lietuvos eksporto.

Informacijos šaltinis: www.alfa.lt