Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

 Schmalz sukūrė naują adapterį vakuuminiams blokams: “AP-S4” dėka VCBL-B serijos vakuuminiai blokai taip pat gali būti naudojami CNC apdirbimo centruose, naudojant “SCM / Morbidelli” TVN sistemą. Šis papildomas produktų asortimentas suteikia naudotojui daug lankstesnę ir ekonomiškesnę sistemą palyginus su pradine įranga.

Adapteris siūlo tokią pačią sąsają su SCM-TVN konsolę kaip originali įranga arba siurbimo puodelio serija SCM iš Schmalz. Dėl šios priežasties gali būti naudojami siurbiamieji puodeliai iš pradinės įrangos, Schmalz siurbiamojo puodelio serijos VCBL-S, o dabar taip pat adapterio ir VCBL-B derinys. Taip pat galimas bendras derinimas su originalia įranga ir Schmalz gaminiais.

Be to, AP-S4 tvirtai tinka vakuuminiam blokui VCBL-B. Jis gali būti pasuktas 15 laipsnių pakopomis, o tai reiškia, kad visi siurbimo puodeliai gali būti išdėstyti skirtingais lygmenimis. Ši funkcija suteikia daugybę kitų pasirinkimų, kaip kurti tvirtinimo išpjovą – ir jūs galite panaudoti visą ruošinio užfiksavimo plotą. Keičiant vakuuminius blokus adapteris gali likti ant mašinos, o tai sumažina nustatymo laiką.

Prieš įjungdami vakuumą, adapterį galite sureguliuoti magnetais ir apvaliu tuščiu adapteriu. Jei frezavimo įrankis atsitiktinai sugadina siurbtuką, jį lengvai galima pakeisti. Jums nereikia viso komplekto pakeisti, kaip ir originalo atveju. Jūs galite tiesiog pakeisti pažeistą vakuuminio bloko siurbimo plokštę. Tai sumažina atsarginių dalių kainą ir sumažina prastovų laiką.