Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

 “Schmalz” sukūrė sistemą skirtą CNC centrams, kuria sukūrė Bystronic. Tai leidžia šlifuoti stiklo ruošinius, pavyzdžiui, dizainerių ir automobilių stiklą iš visų pusių. Tvirtinimo sistema susideda iš siurbimo puodelio laikiklio (pagrindo), siurbimo puodelių ir nepanaudotų vakuuminių jungčių dangtelių. Dangtelis apsaugo sujungimų ir mechaninių pakeitimo sistemos dalių nuo užteršimo. Keičiant ruošinius, vartotojai gali labai greitai modernizuoti sistemą: pagrindas tvirtinamas prie tuščiavidurio varžto ir visada gali likti ant mašinos stalo. Siurbimo puodeliai gali būti lengvai pritvirtinti, norint pašalinti siurbimo puodelius, reikia paspausti tik vieną mygtuką. Dangteliai taip pat yra lengvai pritvirtinti ir gali būti užrakinti panašiu būdu kaip bajonetinis užsegimas. Papildomos priemonės nereikalingos.

Naujoji Schmalz sistema taip pat yra labai lanksti: priklausomai nuo stiklo geometrijos, vartotojas dabar gali pasirinkti tarp kvadratinių ir apvalių siurbimo zonų. Dėl to Bystronic mašinos gali būti montuojamos “vienas su vienu” su Schmalz siurbimo puodeliais. Atsižvelgiant į ploną aliuminio korpuso veleną, esantį žemiau siurbimo vietos, siurbimo puodeliai gali būti dedami arčiau apdorojimo krašto. Apdirbimas tampa dar tikslesnis ir mažesnė vibracija. Taip pat galimas mišrus darbas su originaliais siurbimo puodeliais ir “Schmalz” siurbimo puodeliais.

Mašininio stalo įrengtose puodeliuose prisiurbiamos ir nustatomos skirtingų geometrijų plokštės. Dėl to gali būti atliekamas sklandus apdirbimas ir periferinis šlifavimas. Vartotojai gamina labai tikslius ir stabilius komponentus. Atspari dilimui dangai leidžia sugerti didelius šoninius jėgas tarp siurbimo puodelio ir stiklo dalies. Ruošinys visada išlieka saugus, net esant stiprioms šoninėms jėgoms.

Stiklo lakštai naudojami ypač švelniai. Neteisingas užspaudimas greitai gali pažeisti ruošinį. Siekiant užkirsti tam kelią, Schmalz pakeičia savo sistemos sandarinimo rėmus medžiaga HT1, kuri palieka labai nedaug žymių.