Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

 Norint saugiai ir tiksliai apdoroti liejamas dalis, reikia modulinių sprendimų, kurie gali prisitaikyti prie tvarkomo lakštinio metalo formos. Su “HT” įrankių laikiklio sistema J. Schmalz GmbH sukūrė lanksčią sistemą, sudarytą iš lengvųjų aliuminio komponentų, kurį labai tinka dinamiškoms operacijoms. Modulinė sistema leidžia sukonfigūruoti atskirus savininkus ar konkrečius mazgus.

Automobilių pramonė yra labai dinamiška ir reikalauja daug lankstumo, ypač dėl daugybės modelių ir labai individualių klientų konfigūracijų. Dėl šios priežasties moduliniai, automatizuoti gamybos ir logistikos procesai, kuriuos galima greitai pritaikyti prie besikeičiančių sąlygų, yra aptinkami visoje automobilių gamybos grandinėje. J. Schmalz GmbH vakuuminiai komponentai yra įrengti visur, kaur ruošiniai yra automatiškai tvarkomi – nuo spaudos parduotuvių iki automobilio kėbulo konstrukcijų iki pat galutinių surinkimo linijų. Pavyzdžiui, spaudos parduotuvėse siurbtukai yra naudojami tiksliai apdoroti riebiąsias metalines lakštines dalis. Gamybos grandinės pabaigoje automobilio kėbulo elementai su sudėtingomis formomis, tokiomis kaip durys, stogai, variklio gaubtai arba šoniniai skydai, turi būti sugriebti ir perkelti į kitą objektą.

Be to, norint užtikrinti, kad sudedamosios dalys galėtų patikimai įsikibti, reikia lankstaus laikiklio sistemos. Naujojo laikiklio sistemos modulinis principas, skirtas įrankiui HT, suteikia platų turėtojo konfigūracijų, skirtų griebtuvų konstrukcijai, spaudos parduotuvėse. Priklausomai nuo konkretaus taikymo, “Schmalz” siūlo plonus laikiklius, decentralizuotų vakuuminių generatorių laikiklius ir laikiklius su integruotais vakuuminiais purkštukais. Šie komponentai gali būti derinami su įvairiais siurbtukais ir generatoriumi, taip pat su amortizatoriais ir vakuuminiais jungikliais. Laisvai reguliuojamos siurbtuko padėtis, taip pat galimybė naudoti naują laikiklio sistemą su visomis įprastomis automobilių spaudos parduotuvių įrankių sistemomis užtikrina optimalų lankstumą ir užtikrina, kad laikikliai būtų suderinami su visomis greitojo keitimo sistemomis.

Naudodamas šią modulinio laikiklio sistemą Schmalz atsižvelgė ne tik į įrengimo sąlygas, bet ir į procesus, susijusius su automobilių gamyba. Vokietijos Glatten inžinieriai remiasi lengvomis sudedamosiomis dalimis, siekdami užtikrinti, kad laikikliai ir griebtuvai neapsiribotų judesiu, kai tvarkomi metaliniai lakštai. Kartu su kitais lengvojo “Schmalz” komponentais, tai suteikia operatoriui iki 45 proc. lengvesnę sukibimo sistemą.