Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Zehnder Group yra patogių ir efektyviai energiją vartojančių patalpų mikroklimato sprendimų specialistas.Taip pat, kalbant apie darbo aplinką – bendrovė yra novatoriškas: Šveicarijos  Granichen darbuotojai anksčiau krovė iki 80 kilogramų radiatorių rankiniu būdu ant padėklų – užimdavo daug laiko ir buvo labai varginantis. Kol Schmalz technologijos pateko į jų rankas. Jau kurį laiką jie naudojasi teikiamais Schmalz vakuuminių technlogijų privalumais. Vakuuminis keltuvas JumboErgo kelią radiotarių norimoje padėtyje, tokiu būdu užtikrinant didžiausią ergonominį komfortą.

 1920-ais metais “Zehnderli” buvo populiari transporto rūšis Šveicarijoje. Šis lengvas motociklas buvo pirmasis masinis produktas išleistas bendrovės, kuri buvo įkurta Jacob Zehnder kaip mechaninės dirbtuvės 1895. 1930-ais metais steigėjo sūnus įžengė į naują verslo sritį, kai jie išrado plieninį radiatorių, kuris netrukus tapo geriausiai perkamu produktu. Šiandien Zehnder yra pilno diapazono radiatorių, konvektorių, šildymo sienų ir kitų sistemų komfortiškam patalpų klimatui, tiekėjas.

Apie 3100 darbuotojų visame pasaulyje aptarnauja klientus sanitarijos, šildymo ir vėdinimo srityse iš viso pasaulio. Svarbiausias produktų grupė yra radiatoriai, kurie tiekiami Šveicarijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Lenkijoje, JAV ir Kinijoje. 300 darbuotojų iš  Šveicarijos kantono Aargau gamina maždaug 80.000 šių radiotorių kiekvienais metais.

Anksčiau buvo susidurta su problema užsakymo surinkimo linijoje, kai reikėjo perkelti supakuotą radiotrių nuo surinkimo linijos ant paletės. Darbuotojai turėjo po vieną ar poromis saugiai perkelti krovinį ant paletės. Sunkesniems radiotriams, kurie svėrė daugiua kaip 80 kg, Zehnder samdydavo kraną, tačiau šis procesas buvo labai ilgas ir reikalavo nemažai fizinių pastangų. Todėl užsakymo surinkimo linijai buvo renkami fiziškai stiprūs darbuotojai. nepaisant to, kasdiend didėjant pajėgumams, pakelti per dieną daugiau kaip 2 tonas, krūvis buvo akivazidžiai per didelis.

Reaguodama į tai, įmonės vadovybė pradėjo projektą, skirtą nustatyti ergonominius sprendimus, kurie padarytų lengvesnį darbo gyvenimą savo darbuotojams. Bandymai buvo atlikti su mechaninių griebtuvų ir kitais specialiais sprendimais, tačiau rezultatai buvo neįtikinantys. Krovinio paėmimo procesas ir patys judėsiai buvo pernelyg lėti ir vis dar labai sunkūs.  Be to, prietaisai, kurie buvo  panaudoti bandymams, buvo labai brangūs. Persilaužimas įvyko mugėje Ciuriche, kai Zehnder darbuotojas atrado Schmalz GmbH stendą. Tarp kitų dalykų, vakuumo specialistai eksponavo savo vakuuminius keltuvus, kurie pateko į radiatoriaus gamintojo akis. Pirmasis kontaktas įvyko.

Greitas užsakymas ir pristatymas

Schmalz sistemos konsultantas Guido BERTSCHY iššūkį priėmė ir netrukus pateikė sprendimą. “Mums buvo labai malonu, kai mes galėjome išbandyti prietaisą vieną dieną”, sako Zehnder paviršiaus technologijos / pakavimo vadovas Daniele Abbatiello. Keletas darbuotojų, įskaitant vadybininką Felix Meyer išbandė vakuuminį keltuvą ir kraną. Rezultatai buvo įspūdingi. “Kai kitą dienąSchmalz norėjo pasiimti keltuvą , mano darbuotojai buvo ne visai patenkinti. Todėl mes nusprendėme užsisakyti su prašymu greitai pristatyti. Viskas veikė be priekaištų “, sako Abbatiello, kuris buvo patenkintas kainos ir kokybės santykiu.

Schmalz pateikė vakuuminį keltuvą JumboErgo iki 110 kilogramų, kartu su aliuminio krano sistema. Su šiais sitemos matavimais 18 x 7,8 metrų, sistema yra labai lanksti ir apima platų spektrą programų užsakymų rinkimo metu. Kėlimo įrenginiai tinka daugeliui medžiagų, užtikrina greitesnį ir saugesnį krovinių tvarkymą, o taip pat apsaugo darbuotojų sveikatą ir pačius produktus. Jie taip pat padarė įspūdį savo ergonomišku dizainu. Twist rankena ant JumboErgo veikia kaip motociklo dujų rankena. Tai leidžia net didelius ir sunkius krovinius perkelti sklandžiai ir su dideliu tikslumu. Vartotojai gali pasirinkti operatoriaus rankenos ilgį, o tai reiškia, kad jie visada išlaiko saugų atstumą nuo krovinio. Schmalz kranai pagaminti iš aliuminio, todėl jie labai lengvi. Kaip sistemos tiekėjas, vakuumo specialistas juos pritaiko prie konkrečių pajėgumų. Abu komponentai turi modulinį dizainą, kuris užtikrina lanksčią integraciją į individualią darbo aplinką.

Nuotolinio valdymo pultas taupo energiją

Zehnder yra daugiau nei patenkintas Schmalz sprendimo efektyvumu. Adapterio greito keitimo dėka, mes galime keisti įvairius griebtuvus. Jie yra sukurti įvariaus dydžio pakuotėms. Viena vertus, mes naudojame dvigubą siurbtuką su keičiamais puodeliais montuojamais ant sijos “, apibūdina Daniele Abbatiello. Vežant radiatorius pakavimui, naudojame antrą variantą – siurbtuką su lanksčia sandarinimo lūpa – vardina proceso naudą greitam ir saugiam pakėlimui. Zehnder taip pat pasirinko duslintuvo dėžutė su minimaliu triukšmo generatoriumi. Abbatiello taip pat teigiamai atsiliepia apie nuotolinio valdymo pultą, kuris leidžia prietaisą greitai įjungti ir išjungti.

Iš pradžių operatoriai buvo šiek tiek dvejojo, nes sunkūs kroviniai plūduriavo per gamybos salę be diržų sutvirtinimo. Tačiau bet koks pradinis skepticizmas jau seniai praėjo. “Mūsų darbuotojai greitai išmoko pasitikėti sistema, ir dabar niekas nenori daugiau kelti rankomis”, teigia Abbatiello. Užsakymo rinkimo procesasa žymiai pagerėjo. Antrasis darbuotojas, kurios anksčiau buvo reikalingas krovime, dabar gali atlitki kitus darbus. Be to, Schmalz sistema taip pat apsaugo darbuotojų sveikatą. “Mes nelaikome jokių statistinių duomenų, bet mano kolegos mane patikino, kad dabar jie jaučiasi daug geriau dienos pabaigoje”, aiškina Daniele Abbatiello.

Zehnder teikia didelę reikšmę savo tiekėjų popardaviminio aptarnavimo paslaugai. Sistema veikia sklandžiai beveik dvejus metus. “Mums vis dar svarbu, kad mes turime patikimą kontaktą ir atsarginės dalys yra lengvai prieinamos. Šiuo atžvilgiu, bendradarbiavimą su Schmalz yra malonus ir paprastas, “įvertina Abbatiello. Nuo pirmojo susitikimo per bandymus, aiškinimo ir darbų priėmimo, bendravimas su J. BERTSCHY buvo artimas ir patikimas. Įmonės vadovybė taip pat įvertino Schmalz projektą, kaip didelę sėkmę. Papildoma sistema jau įsigyta kitam skyriui. Ergonomika užsakymų surinkimo metu ir darbo vietos dizainas žymiai pagerėjo. “Mes stengėmės išlaikyti šią sritį šiek tiek paslėpta nuo lankytojų, o dabar Schmalz sprendimas yra neatskiriamas punktas klientų ture rodant mūsų produkciją,” pabrėžia skyriaus vadovas.