Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

J. Schmalz GmbH tapo pirmąja kompanija rinkoje, kuri išplėtojo vakuumo jungiklio-daviklio serijas, suteikiančias visiškai naujas komunikavimo galimybes ir padarančias procesus aiškesniais. Jungikliai VSi yra lengvai integruojami į sistemą ir esminiai procesų duomenys tampa matomi. Vakuumo jungiklis komunikuoja su visa sistema per IO link sąsają. Verta pabrėžti, kad perskaityti duomenis galima ir naudojant išmanųjį telefoną.

Proceso duomenų vizualizacija tampa vis labiau svarbesne, todėl vartotojas gauna svarbią ir patikimą informaciją apie visą sistemos ir jos sudedamųjų dalių būklę. Nauji elektroniniai vakuuminiai jungikliai VSi matuoja ir parodo mažą arba per didelį slėgį automatikos ir krovinių kėlimo sistemose. Skaitmeninis VSi jungiklis gali būti integruotas į esamas sistemas su minimaliomis pastangomis per IO link sąsają.      

Priklausomai nuo taikymo galima rinktis tarp slėgio, vakuumo arba kombinuotą jungiklį-daviklį. Integruotas arba išorinis ekranas parodo duomenis. Kompaktiškas jutiklis gali būti instaliuotas į sistemą atskirai nuo ekrano (pavyzdžiui, tiesiogiai ant siurbtuko). Tuomet tikslūs matavimai yra pateikiami proceso viduryje. Jungiklio nustatymai, pavyzdžiui, perjungimo taškai gali būti reguliuojami išorine valdymo elemento pagalba ir perkeliami į kitus jungiklius – tas pats galioja ir jungikliams, neturintiems ekrano ir mygtukų.          

Vartotojai gali veiksmingai nešiotis ekraną tiesiog kišenėje, jeigu jie turi NFC programa suderintą išmanųjį telefoną. Naudotojai gali keistis duomenimis per trumpą atstumą. Naudotojas gali gauti svarbią aptarnavimo ir priežiūros informaciją tiesiogiai savo mobiliajame įrenginyje.

Jungiklis teikia informaciją apie pagrindinius nustatymus ir proceso parametrus per IO Link sąsają ir NFC. Įspėjimai apie esamus defektus yra svarbūs prognozavimo priežiūrai, užkerta kelią didelių defektų vystymuisi. Operatorius, pastebėjęs defektą, gali greitai reaguoti ir pašalinti šiuos trūkumus.

Informacijos šaltinis: 

us.schmalz.com/aktuelles/presse/vakuumkomponenten/02501/