Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Schmalz pristato naują katalogą „Vacuum Components – Innovations and Additions 2015“, kurį sudaro 120 puslapiai vakuuminių komponentų naujovių ir papildymų.

Šiame kataloge Schmalz suteikia naujų griebimo komponentų, vakuuminių generatorių ir vakuuminių sistemų stebėsenos informaciją. Kataloge yra patalpinta daugybė vakuuminių siurbtukų įvairiems pramonės sektoriams, tokiems kaip metalo, pakavimo, stiklo ir kompozitų. Pavyzdžiui, Schmalz siūlo apvalius ir plokščius siurbtukus keliant įkaitintus iki 250 °C metalo lakštus. Plonas stiklo griebtuvas STGG yra pateiktas kataloge pirmą kartą taip pat. Tai yra specialus griebtuvas saugiam plono stiklo kėlimui. Jis yra naudojamas, pavyzdžiui, ekrano stiklo, kurio storys yra tik 0,1 mm, gamyboje. Išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių ekranai gali būti tvarkomi dinamiškai ir jautriai. Šis katalogas pateikia naujų vakuuminių ir slėgio daviklių VS/VSi su NFS technologija, kompaktinių siurblių SCPS/SCPSi su ekologine technologija, siurblių SEP modulių privalumus.

Schmalz patalpino visas šias naujoves savo internetinėje svetainėje www.schmalz.com/katalog taip pat. Šį bei kitus Schmalz katalogus galima rasti bei naršyti Schmalz internetinėje svetainėje. Katalogai yra anglų, vokiečių, prancūzų, italų bei ispanų kalbomis. 

Informacijos šaltinis: 

us.schmalz.com/aktuelles/presse/vakuumkomponenten/02420/