Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Vakuumo siurbtukai iš SAXM serijos buvo specialiai sukurti proceso reikalavimus atitinkančiai automobilių pramonei. Šios serijos siurbtukai yra įrengti su dideliu taktu, kuris leidžia optimaliai prisitaikyti prie sudėtingų formų ruošinių. Siurbtuko geometrija yra ideali metalo lakštų dinamiškam valdymui: minimalus pakėlimo laikas, didelis vidinis stabilumas prisiurbimo metu, sudėtingos formos gaminių laikymas ir šoninės jėgos – ypač slidžių paviršių.  

SAXM siurbtukų privalumai yra dvejopi: SAXM dvigubai dažnesnis nei įprasto siurbtuko taktas leidžia jį reguliuoti žymiai geriau trimatėje aplinkoje bei SAXM suteikia aukštą skersinės jėgos lygį išlaikant palyginus mažą siurbtuko diametrą.

Pastovus dujų išmetimas į aplinką, pavyzdžiui, iš automobilio duslintuvo, gali sumažinti siurbtuko galiojimo laiką. Siurbtukai gali išbrinkti sąlytyje su įvairiais tepalais, pavyzdžiui, tais, kurie yra naudojami presavimo aparatuose. Tai gali sukelti vakuuminių sistemų nuotėkį ir padidinti energijos sąnaudas. Blogiausiu atveju tai gali sukelti net sistemos gedimą. SAXM siurbtukai yra pagaminti iš naujos medžiagos Elastodur, kurios neveikia išmetamosios dujos ir sąlytis su tepalais. Medžiaga padidina veikimo laiką ir rezultatus šiais veiksniais: mažas susidėvėjimas padidina sistemos naudingumą ir naudotojo pelną dėl žemos kainos ir sumažėjusių sąnaudų; padidėjęs produkto naudojimo laikas sumažina prastovas, kurių metu yra keičiami siurbtukai. SAXM siurbtukai yra visiškai perdirbami. Galima greitai ir pigiai pakeisti atskiras siurbtukų dalis, tokias kaip trinties ir sujungimo elementai, kurie gali būti rūšiuojami ir perdirbami.

/></figure>
<div class=