Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Vakuuminių griebtuvų (VEE) modulinė sistema kaip tradicinės konstrukcijos ir gamybos alternatyva gali sutaupyti laiko ir pinigų statant pakuočių mašinų griebtuvus.

Remiantis principu – konfigūravimas greičiau nei  projektavimas, Schmalz siūlo modulinę, apimančią skirtingas atskiras dalis, sistemą. Šios dalys gali būti sujungtos griebtuvo pagalba naudojant paprastą nustatymų programinę įrangą (www.schmalz.com/vee). Sistema įgalina nustatyti ir keisti griebtuvus iš karto bei negaišti laiko ir pinigų jų projektavimui ir individualiam gaminimui.

Schmalz siūlo programinę įrangą, kuri vartotojui leidžia sukomponuoti įvairias jungtis ir siurbtukus kuriant vakuuminį griebtuvą vos kelių paspaudimų dėka. Ši programinė įranga yra nemokama ir ją galima rasti Schmalz internetiniame puslapyje: www.schmalz.com/veePrisijungęs prie sistemos vartotojas turi suvesti ruošinio specifikacijas, siurbtuko numerį, dydį ir norimą griebtuvo versiją. Toliau vartotojas turi pasirinkti siurbtukų pozicijas ir jungčių komponentus, tokius kaip roboto plokštės ir vakuuminio modulio jungtis. Visi komponentai yra tarpusavyje suderinami. Pakeitimai gali būti vykdomi žingsnis po žingsnio juos matant 3D projekcijoje. Griebtuvo 3D modelis gali būti lengvai perkeltas į CAD braižymo programas. Be to, netrukus po užbaigto modeliavimo, vartotojas gauna detalų griebtuvo dalių sąrašą ir techninius duomenis.

VEE gali būti konfigūruojami nuo vieno iki dvylikos siurbtukų. Remiantis jų taikymui keliamais reikalavimais vartotojas pasirenka siurbtukus iš SCHMALZ specializuoto gaminių asortimento pagal pakuotės tipą. Tai gali būti ypatingai plona plėvelė arba folija, stabili kartoninė dėžės, šiek tiek lanksti produkto pakuotė, tam tikru turiniu pripildyti maišai ir pan.

Laiko taupymas: viena valanda vietoj trylikos
VEE gali sugriebti sveriančius iki 2000 g krovinius nepriklausomai nuo produkto tipo. Proceso pagreitis, kuris atitinka krovinio perkėlimo procesų spartos reikalavimus, būna iki 10 g (100 m/s2). Standartinis greitai keičiamas adapteris sumažina VEE perjungimo laiką iki minimumo. Dėl šios priežasties VEE puikiai tinka plataus vartojimo prekių pramonėje, kur didelis produktų asortimentas yra tvarkomas mažesnėmis partijomis. Kitas VEE privalumas yra laisvas vakuumo pasiskirstymas sistemoje. Tokiu būdu sumažėja galimas nuotėkis ir užtikrinamas didesnis efektyvumas bei greitesnis atsakas.

SCHMALZ analizė nustato, kad grynojo laiko reikalavimas įprastiniams griebtuvams yra maždaug trylika valandų apimant projektavimą, gamybą ir surinkimą. Jeigu griebtuvai yra pagaminti su tvirtinimo funkcija ir jie negali būti koreguojami, tai gamybos pajėgumai turi būti papildomai numatomi, sudaromi ir visiškai naujai pritaikomi. Priklausomai nuo to, kiek mašinos sistemos integratoriai gamina viduje, gali būti vėluojama nuo kelių valandų iki kelių dienų. Galų gale projektavimas ir gamyba gali užtrukti nuo vienos iki keturių savaičių. VEE sistema sustabdo montavimo darbus maždaug tik vienai valandai.

Griebtuvui reikalingų išlaidų taupymas
Naudojant VEE sistemą taip pat sumažėja griebtuvo projektavimo išlaidos lyginant su įprastai suprojektuotais griebtuvais. Visos VEE išlaidos sudaro tik 720 eurų. Tuo tarpu išlaidos įprastai suprojektuotam griebtuvui yra net 3700 eurų.

Lengvai valomi paviršiai
Visos VEE sistemoje naudojamos dalys yra pagamintos iš FDA ir BfR – atitinkančios polifenilsulfoną (PPSU). Dalių paviršiai yra lengvai valomi ir atsparūs šarminiams valikliams. Tokiu būdu jos yra puikiai tinkamos ne tik pakavimo, bet ir maisto apdirbimo pramonės naudojimui.