Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Kompaktiškas dizainas, didelės galimybės, integruotos papildomos funkcijos – naujos vakuuminių siurblių serijos SCPS/SCPSi su antgaliu nuo 0,7 iki 1,5 mm padidina efektyvumą automatikoje. Vakuuminis siurblys yra naudojamas įvairiose srityse, tokiose kaip pakavimo, metalo, plastiko, stiklo ir saulės energijos pramonės.

Schmalz išplėtė kompaktiškų vakuuminių siurblių serijos SCPS/SCPSi asortimentą maksimaliomis funkcijomis. Tik 18 x 105 x 99 mm dydžio, 65 litrų per minutę prisiurbimo galingumu ir spaudimo galia nuo 2 iki 6 barų – šie ypatingai kompaktiški sprendimai yra puikiai tinkami valdant prisiurbimo tikslumą ir dirbant su mažomis detalėmis. Tokiu būdu nauja vakuuminių siurblių SCPS/SCPSi serija tampa idealia dirbant su mažos erdvės sistemomis ir reikliais dinamiškais procesais.

Schmalz įrengė daugiau funkcijų kompaktiškuose vakuuminiuose siurbliuose SCPS ir SCPSi lyginant su kitais panašaus dydžio vakuuminiais siurbliais. Taip pat ši serija buvo  optimizuota skysčio technologijos požiūriu: aukštos kokybės antgaliai užtikrina, kad vakuuminis siurblys gali generuoti itin didelį vakuumo kiekį sekundės dalimi. Aukštas vakuuminių siurblių kokybės lygis užtikrina kartu su ypatingai greitu vožtuvo perjungimo laiku daugiau nei 200 ciklų per minutę. Be to, siurbliuose yra įrengta automatinė operacijos oro taupymo funkcija. Tai sumažina suspausto oro sunaudojimo kiekį iki 80 proc. lyginant su panašiais siurbliais be kontrolierių, kurie taip pat leidžia sumažinti veiklos sąnaudas. Jeigu vakuumas nėra reikalingas tam tikru metu, tai ši funkcija yra tiesiog išjungiama suspausto oro generatoriaus. Tuo pačiu metu ji nuolat stebi vakuumo lygį ir iš karto reaguoja į ekstremalų jo sumažėjimą.

Siekiant optimaliai pritaikyti vakuuminius siurblius ruošiniui ir procesui, Schmalz įrengė juos su automatine stiprumą reguliuojama išsiurbimo funkcija. Tai leidžia greičiau pritraukti dalis ir padidinti bendrą proceso dinamiką. Ypač patogus ekranas yra dar viena kompaktinių vakuuminių siurblių ypatybė. Ji suteikia operatoriui informaciją apie svarbiausius vakuumo parametrus realiu laiku. Tuo pačiu metu dideli mygtukai ir aiški meniu struktūra palengvina vakuuminio siurblio valdymą. Operatorius gali su standartine SCPSi IO-Link sąsaja atlikti parametrų nustatymą ir diagnostiką iš centrinės valdymo sistemos.

Į SCPSi vakuuminį siurblį yra integruota būklės monitoringo funkcija. Ši funkcija nuolatos matuoja ir stebi sandarumą bei vakuumo sistemos lygį. Operatorius gali atpažinti klaidas labai anksti ir jas pašalinti nespėjus sukelti sistemos prastovų. Vakuuminiai generatoriai matuoja visus svarbius energijos ir efektyvumo duomenis pranešant apie juos aukštesnio lygio komunikacinėms sistemoms naudojant esamą IO-Link sąsają. Tai leidžia sistemos operatoriui perskaityti, stebėti ir optimizuoti kontrolės sistemos duomenis. Tai sumažina energijos suvartojimą, padidina sistemos prieinamumą ir leidžia kurti efektyvumu grindžiamą sistemą. Be to, kompaktiškas ir patvarus įrenginys gali būti montuojamas tiesiogiai prie valdymo sistemos. Tai supaprastina diegimą ir suteikia daugiau erdvės.

/></figure><p><strong>1 pav. Patogus ekranas su aiškia meniu struktūra</strong></p><figure class=/></figure><p><strong>2 pav. Automatinė oro taupymo funkcija 80 proc. mažesniam suspausto oro sunaudojimui</strong></p>
<div class=