Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Vakuumo technologijų specialistas J. Schmalz pristato naują modulinį vakuuminį griebtuvą VEE (Vacuum end effector), skirtą pakavimo pramonei. Su nauja SCHMALZ programine įranga šie griebtuvai gali būti sukonfigūruoti internete vos per kelias minutes.

Greitis ir lankstumas yra pagrindiniai pakavimo procesų veiksniai, nesvarbu, ar taikymas reikalauja pakuotojų, krautuvų, ar kartoninių dėžių bei padėklų surinkimo mašinų. Anksčiau pagal užsakymą pagaminti griebtuvai buvo naudojami tik vienai paskirčiai šiose pakavimo mašinose. SCHMALZ sukurtas naujos kartos griebtuvas VEE gali būti lanksčiai konfigūruojamas ir keičiamas, todėl dabar šis procesas vyksta žymiai greičiau ir daug patogiau. Neseniai SCHMALZ išleido naują programinę įrangą, kuri leidžia vartotojui derinti įvaires detales, jungtis ir siurbtukus sukuriant galinį griebtuvą vos kelių paspaudimų dėka. Ši internetinė konfigūravimo programinė įranga yra nemokama ir prieinama kiekvienam vartotojui SCHMALZ internetiniame puslapyje www.schmalz.com/vee. Vartotojas turi tiesiog prisijungti, įvesti ruošinio specifikacijas, siurbtukų skaičių, siurbtuko dydį ir norimą griebtuvo modelį. Be to, vartotojas turi apibrėžti siurbtuko pozicijas ir ryšio komponentus, tokius kaip roboto jungčių plokštės ir jungčių moduliai vakuumo padavimui. Visi šie komponentai yra puikiai suderinti.

“Konfigūravimas greičiau nei projektavimas”, – tai šios programinės įrangos, palengvinančios griebtuvo sukūrimo darbą iki minimumo, principas. Šios įrangos pagalba VEE griebtuvas yra sukuriamas per greičiau nei dešimt minučių. Be to, šis paprastas konfigūravimo metodas pašalina projektavimo trūkumus. Naudojant tiesioginę peržiūrą 3D vaizdu galime stebėti žingsnis po žingsnio besikeičiantį projektą. Griebtuvo 3D modelis gali būti lengvai integruojamas į esamas CAD dizaino programas. Iškart po konfigūracijos vartotojas gauna elektroninį laišką, kuriame pateikiamas dalių sąrašas PDF formatu ir užbaigti brėžiniai CAD bylose. Patvirtinimą apie užsakymą galima išsiųsti tiesiog elektroniniu paštu. Internetinė konfigūracija  taip pat mažina gamybos laiką daugiau nei 80 proc.

Individualus taikymas
Griebtuvas VEE gali būti konfigūruojamas nuo vieno siurbtuko (dydis: 38 x 38 mm, svoris: 65 g) iki dvylikos siurbtukų (dydis: 300 x 200 mm, svoris: 500 g) visais įmanomais būdais. Remiantis jų taikymo charakteristikomis, vartotojas pasirenka siurbtukus iš itin gausaus ir specializuoto SCHMALZ gaminių asortimento: ar būtų reikalinga kelti itin ploną foliją ir minkštą pakuotę (SGPN serijos), stabilią kartoninę dėžę (SPF), lanksčią produkto pakuotę (SPB1), ar pripildytus maišus bei suvyniotus krovinius (SPB4). VEE gali pritraukti krovinius, sveriančius iki 2000 g, nepriklausomai nuo produkto tipo, ir su proceso pagreičiu iki 10 g (100 m/s²). VEE atitinka visus pakavimo pramonei būdingus krovimo spartos reikalavimus.

Kitas privalumas: standartinis greitai keičiamas adapteris sumažina VEE transformavimo laiką iki minimumo. Tokiu būdu VEE yra tinkamas plataus vartojimo prekių pramonėje. Gamyboje nuolat judama link keltuvų, kurie gali būti naudojami kelti įvairių rūšių ir vis mažesnių dydžių gaminių partijas. Dažnai linija turi būti pritaikoma skirtingiems produktams kelti kas kelias valandas, todėl greitai keičiamas adapteris pasidaro itin aktualus. Kitas VEE privalumas yra laisvas žarnoje esančio vakuumo paskirstymas sistemoje, kuris sumažina galimą nuotėkį ir užtikrina didesnį efektyvumą bei greitesnį atsako laiką.

Visi VEE elementai yra pagaminti iš FDA ir BfR – atitinkančio polifenilsulfoną (PPSU). Elementų paviršiai yra lengvai valomi ir atsparūs šarminiams valikliams. Tokiu būdu jie yra tinkami ne tik pakavimo pramonei, bet ypač maisto perdirbimo pramonei.