Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

J. Schmalz siūlo naują aliuminių vakuuminių blokų asortimentą medžio masyvo ruošiniams. Vakuumo veikimo principu pagrįsta sistema CNC centrams su konsolės stalu užtikrina tvirtą ruošinio laikymą vienoje vietoje įgalinant didelį tikslumą gamybos procese.

Medžio masyvo ruošiniai turi struktūrinį paviršių paprastai ir yra apdorojami naudojant didelį pjovimo greitį. Todėl dirbant su šiais ruošiniais turi būti taikoma stipri traukos jėga, norint išlaikyti juos saugiai vietoje. Būtent nauji Schmalz vakuuminiai blokai atitinka visus šiuos reikalavimus. Pavyzdžiui, VCBL-K1 vakuuminis blokas, yra tvirtai prispaustas prie konsolės stalo naudojant mechanines užspaudimo svirtis. Tuomet ruošinys yra prispaudžiamas naudojant vakuumą, įgalinantį visapusišką apdirbimą be jokių trikdžių. VCBL-K2 vakuuminiame bloke vakuumas yra naudojamas tiek prispaudžiant ruošinį, tiek pritvirtinant vakuuminį bloką prie mašinos stalo. Todėl jokių papildomų mechaninių priemonių nereikia – vakuumo galios visiškai pakanka.

Tiek vakuuminio bloko pagrindinis korpusas, tiek prisiurbimo plokštės yra pagamintos iš aliuminio. Todėl ryšys tarp mašinos stalo ir ruošinio yra ypatingai stabilus ir tokiu būdu išvengiama vibracijos. Schmalz išplėtojo trinties pagalvėles specialiai neapdorotiems šiurkštiems paviršiams. O tai įgalina sunkių ruošinių apdirbimą iš priekio. Schmalz siūlo aliuminius vakuuminius blokus su 100 ir 125 mm aukščiais bei su dvejomis skirtingų dydžių siurbimo plokštėmis.