Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

 Elektrinis vakuumo generatorius puikiai tinka tvarkyti sandarius ir šiek tiek porėtus ruošinius. Jame yra integruota greičio kontrolės funkcija, kuri reguliuoja siurblio galią, priklausomai nuo proceso ar ruošinio: tvarkant porėtus ruošinius, pavyzdžiui kartoną, išnaudojama daugiau galios ir energijos. Tvarkant sandarią medžiagą, kita vertus, reikalauja mažiau energijos, o tai reiškia, kad vatotojas gali sumažinti greitį.Toks lankstumas apdaro vakuumo generatorių ypač veiksmingu.

Kadangi vakuumas susidaro be suspausto oro ir todėl yra sujungtas vamzdeliais, ECBP yra ypač naudingas mobilioje robotikoje, tvarkant visiškai automatizuotas mažas dalis, bei atliekant stacianarias užduotis. Skirtingi griebtuvai iš Schmalz VEE modulinės sistemos gali būti paprastai ir lengvai pritvirtinami prie integruotų flanšų. Prijungiams prie lengvų robotų įvairių gamintojų veikia tuo pačiu būdu.

Per duomenų sąsają ECBP suteikia vartotojui galimybę tvarkyti duomenis apie energija ir procesus per IO-link. Stebėjimo funkcija atpažysta nukrypimus vakuumo tiekime ir tokiu būsų sumažindama klaidas ir prastovas. Tai žymiai padidina vartotojo paasitikėjimą sistema. Be to, vartotojas turi įvairias galimybes pritaikyti siurblio našumą į tvarkymo procesą: įvesti naujus parametrus galiam tiesiai ant prietaiso, naudojat NFC ryšį mobiliuoju terminalu arba per IO-link valdymo centre.

Plastikinio profilio korpuso dėka, ECBP sveria iki 700 gramų ir yra suprojektuota taip, kad nebūtų jokių trūkdančių kontūrų. Elektros jungtis prie siurblio yra sukurta 8-pin M12 jungtimi. Maskimali siurbimo galia yra 12 litrų per minutę esant maksimalias srovės stiprumui 0,7 amperų.