Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

 Automatizavimas, kurio vienos partijos yra vienos dydžio, yra tikras skaitmeninimo pasiekimas. Tačiau tai sukelia robotų gamintojams ir vartotojams iššūkį surasti griebtuvų sprendimus individualioms tvarkymo užduotims dinamiškai besikeičiančioje gamybos aplinkoje. J. Schmalz GmbH siūlo daugybę gaminių, skirtų kobotams ir lengviems robotams, nuo atskirų komponentų iki paruoštų prijungti ežektorių. Vakuumo ekspertas žengia dar vieną žingsnį į priekį su savo nauju lengvu griebtuvu SLG: Vartotojai gali greitai sukonfigūruoti savo individualias sistemas internete be išankstinių žinių.

„Schmalz“ sukūrė savo skaitmeninę platformą tai padaryti kartu su programinės įrangos įmone „trinckle 3D GmbH“, įsikūrusia Berlyne, Vokietijoje. 3D spausdinimo programų specialistas teikia savo žinias debesų technologijos srityje ir savo žinias, susijusias su automatizuota konstrukcija ir konfigūracija, o Schmalz turi specialių žinių vakuuminės automatikos robotų srityje. Rezultatas yra intuityvus inžinerijos įrankis, leidžiantis vartotojams susikoncentruoti vien tik į tai, kaip rasti sprendimą jų pačių užduotims.

Nuo kartoninių dėžučių iki laisvos formos paviršių

Pirmiausia vartotojas nustato tvarkymo užduotį. Be įvairių iš anksto nustatytų ruošinių, vartotojas gali įkelti savo daiktą – nepriklausomai nuo to, ar jis yra kubinis, stačiakampis, ar laisvos formos – ir tada pradeda konfigūruoti atitinkamą griebtuvą. Įrankis intuityviai nukreipia vartotoją į įvairius projektavimo veiksmus, kai jis gali pasirinkti siurbtukų skaičių ir jų skersmenį bei tipą iš „Schmalz Select“ siūlomų produktų asortimento. Intelektualioji programinė įranga nustato siurbtukus arba vartotojas gali pats nustatyti savo padėtį ir įsiurbimo taškų kampą.

Galiausiai vartotojas pasirenka reikiamą flanšo įdėklą ir reikalingą vakuumą. Kai visi komponentai ir parametrai yra apibrėžti, klientas gauna CAD modelį ir jo ar jos griebtuvo sprendimo pasiūlymą. Pažangi, priedų gamybos technologija yra ekonomiškai efektyvios ir greitos vieno komponento gamybos raktas. Tai taip pat sumažina trukdančių briaunų skaičių, pavyzdžiui, visiškai integruojant oro tiekimą. Sugriebimo sistemą galima derinti su įvairiais vakuumo komponentais, tokiais kaip „CobotPump ECBPi“ arba vakuuminiu jungikliu VSi. Ši sistema leidžia „Schmalz“ greitai gaminti ypač lengvus ir tvirtus griebtuvus, pritaikytus konkrečiai programai. „Schmalz“ sprendimas yra pritaikytas lengviems robotams ir kobotams ir gali išlaikyti iki dešimties kilogramų krovinius.