Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Dėl didesnio lankstumo automatizuotoje gamybos aplinkoje Schmalz išplėtojo SSCB – griebimo ir suspaudimo sistemą su automatizuota konversijos galimybe 3D formos paviršiams. Naudojant vien tik tą pačią sistemą skirtingos formos ruošiniai gali būti sugriebiami ir suspaudžiami, o tai yra didelis pranašumas automatizuotoje (pavyzdžiui, automobilių) pramonėje.

SSCB sistemos naudojimas išvengia brangaus ir ilgo konversijos laiko, kadangi ji lanksčiai prisitaiko prie skirtingos ir sudėtingos formos komponentų. Tai įgalina taupią mažesnės partijos produkcijos gamybą. Sistema susideda iš tvirto aliuminio korpuso su vakuumo ir suspausto oro jungtimis. Joje yra apvalus siurbtukas, naudojamas ruošinio sugriebimui. O aplink siurbtuką yra išdėstyti cilindriniai kaiščiai. 

Schmalz siūlo du siurbtukų variantus. Pirmasis – kiekvienas kaištis gali būti nustatytas atskirai vienoje suspausto oro linijoje, antrasis – visi kaiščiai kartu yra nustatyti centrinėje suspausto oro linijoje. Paprastoms nustatymo procedūroms yra galimas variantas su centralizuotai valdoma pozicionavimo ir vožtuvo technologija. Naudojant SSCB sistemą galima nustatyti individualiai reguliuojamus kaiščius siekiant atkurti 3D formos paviršių.

Verta pažymėti, kad ši Schmalz inovacija siūlo vartotojams daug privalumų. Visų pirma ruošinys yra visada pritaikytas prie padėties kaiščių. Todėl standartiniai mechaniniai padėties įtvarai ar blokai bei brangūs montavimo įrankiai yra nebereikalingi.