Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

 Viena vertus, J. Schmalz GmbH į savo sėkmingą kompaktiškų terminalų SCTSi šeimą įtraukė naują vakuumo generatorių. Kita vertus, dabar jie galėjo integruoti modulius į „Ethernet“ versiją, kad supaprastintų ryšį su aukštesnio lygio valdikliu (PLC) ir supaprastintų diegimą. Todėl terminalas tarnauja kaip centrinis valdymo įtaisas, skirtas vakuuminėms sugriebimo sistemoms.

Vienas iš modulių yra „IO-Link“ meistras. Kiti intelektualiojo lauko įrenginiai su IO-Link sąsaja – jutikliai ir pavaros iš Schmalz ar kitų tiekėjų – gali būti centralizuotai prijungti prie šio meistro, kad būtų galima tiesiogiai susisiekti su PLC. Tai sumažina sąnaudas, sumažina reikalingą montavimo vietą ir palengvina sistemos projektavimą. Tas pats pasakytina apie skaitmeninio įvesties (DI) modulį: tai pašalina papildomų I / O modulių poreikį. Tai leidžia vartotojams per skaitmeninius įėjimus prijungti kitus skaitmeninio lauko įrenginius, tokius kaip jutikliai. Modulis priima jutiklio signalus ir perduoda juos aukštesnio lygio valdikliui. Tokiu būdu SCTSi terminalas paverčiamas „viskas viename“ sprendimu, skirtu skaitmeninei gamybos aplinkai.

Naujai išleisti ežektoriai su bistabiliu impulsiniu vožtuvu (IMP) užtikrina aukštą proceso patikimumą, net tada, kai sugenda pavaros įtampa. Šis modulis galimas tiek kompaktiško terminalo SCTSi Ethernet, tiek IO-Link versijoms.