Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

 Baldų gamyboje kiekvienas milimetras skaičiuojamas: optimalus įvairių geometrinių ruošinių išdėstymas yra labai svarbus taupant brangias žaliavas. Šiam tikslui Schmalz siūlo lanksčią vakuuminį tirpalą. Be to, sistema tvirtai laikosi ant lygaus paviršiaus ir užtikrina trumpus nustatymo laikus.

Nestingo procesas yra įprastas būdas patenkinti medžiagų taupymo reikalavimus. Atskirieji elementai yra išdėstyti taip, kad jie būtų įmontuoti, todėl susidaro minimalios atliekos. Tada ant CNC mašinos tinklelio stalo tvirtinama nusidėvėjimo plokštė. An tjos bus dedama žaliava. Vakuumas yra toks stiprus, kad nusidėvėjimo plokštė gali saugoti net mažiausias frezuotas dalis. Horizontalus apdorojimas, pvz., gręžimas, buvo neįmanomas. Tačiau tai nebėra problema su „Schmalz“ tvirtinimo sistema.

Plokščia konstrukcija

VCBL-G serijos vakuuminiai blokai yra ypač tinkami naudoti tiesiai ant MDF nešiojamosios mašinos stalo plokščių. Tai reiškia, kad vartotojui nereikia įrengti įrenginio, kuris vengia ilgų prastovų. Siurbtukai yra tiesiogiai prijungti prie CNC mašinos vakuuminės sistemos per žarnas, kad būtų sukurtas reikalingas vakuumas. Jei naudotojas įdeda ruošinį žemyn, jutiklinis vožtuvas su minkštu paviršiumi aktyvuoja vakuuminį bloką – tai apsaugo ruošinio paviršių. Be to, ant stalo gali likti nereikalingi siurbtukai. Trinties padukai siurbtuko apačioje sukuria aukštą laikymo jėgą net ir ant lygaus paviršiaus. „Schmalz“ suprojektavo prijungimo prie siurbimo plokštės tvirtą pagrindinį korpusą, pagamintą iš plastiko, kad nusidėvėjimo atveju siurbimo plokštę būtų galima lengvai pakeisti. Kitas vakuuminio bloko serijos privalumas yra minimalus 30 mm darbinis aukštis. Dėl to VCBL-G sprendimas idealiai tinka 3 ašių apdirbimo centrams su mažomis Z reikšmėmis.

Lanksti modulinė sistema

Vartotojai, kurie nori naudoti VCBL-B vakuuminį bloką, o ne VCBL-G siurbtuką, Schmalz sukūrė adapterio plokštę AP-G. Vakuumas vis dar susidaro tiesiai iš nestingo mašinos sistemos per žarną. Siurbtuko laikiklyje yra tinklelis: vakuuminiai blokai gali būti įdedami į adapterio plokštelę 15 ° žingsniu bet kuria kryptimi, kad siurbimo zona būtų galima suderinti pagal pageidavimą. Modulinė sistema – vakuuminiai blokai yra trijų skirtingų aukščių ir su keturiomis skirtingomis siurbimo zonomis – padidina lankstumą ir sutrumpina nustatymo laiką. Dėl kintamų darbo aukščių vartotojai gali naudoti Schmalz sistemą 5 ašių apdirbimo centrams.

/></figure>
<div class=