Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Informacija apie verslo licencijas ir leidimus, techninius reikalavimus gaminiams, kompetentingų institucijų kontaktai – visa tai viename internetiniame portale. Nuo gruodžio pabaigos Lietuvoje pradeda veikti Paslaugų ir gaminių kontaktinis centras, kuris verslininkams padės sutaupyti laiko ir lėšų.
„Nebereikės kreiptis į daugybę institucijų, dabar bus galima viename portale gauti visą su verslu susijusią informaciją, formas, dokumentus, pateikti prašymus, sužinoti apie institucijų priimtus sprendimus, leidimus. Centras veiks ,,vieno langelio principu” ir visa informacija bei administracinės procedūros bus prieinamos internetu”, – pasakoja Lietuvos ekonominės plėtros agentūros (LEPA), administruojančios Paslaugų ir gaminių kontaktinį centrą, direktorius Mantas Nocius.
Informacija bus pateikiama portale www.verslovartai.lt, centras ir portalas pradės veikti nuo gruodžio pabaigos. Lietuva, kaip ir kitos ES narės, steigia šį centrą įgyvendindamos Europos Parlamento ir Tarybos direktyvą dėl paslaugų vidaus rinkoje ir Reglamentą dėl abipusio pripažinimo principo.
Verslininkai su Paslaugų ir gaminių kontaktiniu centru gali susipažinti nemokamuose seminaruose, kurie vyks lapkričio 19 d. Klaipėdoje, lapkričio 20 d. Kaune, o lapkričio 23 d. Vilniuje.

Registracija į renginius:
www.paramaverslui.eu

Informacijos šaltinis: www.baldupramone.lt