Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

 Jei norite paversti savo vonios kambarį oazės vieta, kreipkitės į įmonę talsee. “Lucerne’s Seetal” dirbtuvė Šveicarijoje, Hochdorf, yra žinoma dėl savo individualiai suprojektuotų vonios baldų, tokių kaip kriauklės, veidrodinės spintelės ar vonios. Aliumininiai siurbimo blokai užtikrina, kad medžiaga būtų saugiai įtempiama frezavimo ir pjovimo metu. Talsee taupo daug laiko ir užtikrina patikimus procesus.

Aukščiausios kokybės vonios kambario baldai buvo pagaminti Hochdorfe jau daugiau nei prieš 40 metų, o nuo 2011 m. jie buvo prekiaujama po prekiniu ženklu “talsee”. Apie 80 darbuotojų gamina produkciją pagal kliento norus su reikalavimu sukurti unikalią kiekvieno baldo dalį. Baldai yra sukurti moderniomis CNC mašinomis. Norint pasiekti nuolat gerą kokybę su individualiu prisilietimu, rankinis darbas taip pat atlieka svarbų vaidmenį. Gamybos procesai pagal partijos dydį 1 yra organizuoti liesomis ir vykdomi nedaug laiko.

Be to, Talsee naudoja Corian vonios baldams. Mineralinės-organinės sudėtinės medžiagos yra ypač patvarios ir turi lygų, vienalytį paviršių.Jis gali būti maltas, supjaustytas ir sujungtas be jungčių. Štai kodėl jis yra labai populiarus sanitarijos sektoriuje. Tačiau itin kieta medžiaga sukuria ypatingus reikalavimus apdirbimui, nes tai reikalauja didelių pjovimo jėgų. Buvo problemų gaminant “Corian” tualeto viršūnių ir mažų dalių. Su anksčiau naudota prispaudimo technologija ruošinius po supjaustymo ant 4 ašių CNC staklių reikėjo  išlyginti.Dėl vibracijų atsirado nepageidaujamų įbrėžimoo ženklų, kuriuos pašalinti reikėjo didelių laiko sąnaudų. Siekiant išvengti tokio papildomo darbo, atsakingi asmenys ieškojo tinkamos alternatyvos.

Testavimo metu padarytos svarbios išvados

Talsee jau anksčiau sėkmingai panaudojo Schmalz prispaudimo technologiją kitose programose, dėl ko greitai buvo surastas kontaktas su kompetentingu kontaktiniu asmeniu, susijusiu su tvirtinimo technologijomis. Guido Bertschy, sistemos konsultantas  Schmalz Šveicarijoje, išsprendė iššūkį. “Aš pažvelgiau į paraišką svetainėje ir rekomendavo aliuminio vakuuminius blokus”, – sako jis. Koregavimo tikslais Schmalz pasiūlė dviejų savaičių bandomąjį laikotarpį. Per šį laiką projekto partneriai gavo svarbių įžvalgų ir sukūrė išsamią informaciją apie individualius priedus. Pavyzdžiui, matmenys buvo pritaikyti ruošiniams ir pasirinktas specialus trinties pamušalas, kuris nepažeidžia detalių paviršiaus. “Šis bandomasis laikotarpis mums buvo labai informatyvus ir teigiamai paveikė mūsų sprendimą”, – sako Pirminas Meieras, mašinų vadovas Talsee.

Schmalz ekspertų sukurti vakuuminiai blokai susideda iš kieto bazinio korpuso, pagaminto iš aliuminio. Specialus sandarinimo laidas užtikrina nuolatinį vakuumą. Trinties pamušalas, pagamintas iš įmirkymo popieriaus arba gumos, labai padidina šoninių jėgų įsisavinimą. Kombinuotas sandarinimo laidas ir trinties pamušalas užtikrina proceso patikimumą – net su ruošiniais su struktūriniais paviršiais.

Komponentai sukurti per vieną operaciją

Naudojant aliuminio prisiurbimo blokus siūloma labai daug privalumų šveicariškiems baldų dizaineriams. “Visų pirma laiko taupymas. Vamzdžių komponentus dabar pilnai apdirbame su CNC mašina, be papidomų patobulinimų “, – sako Pirminas Meieras. “Mes sugebėjome sutrumpinti gamybos laiką ir taip optimizuoti savo gamybą”, – sako mašinistas Patrick Huwileris. “Be patikimų procesų, darbuotojų sauga taip pat yra svarbus veiksnys. Dabar yra sureguliuoti ne tik ruošiniai, turintys optimalią siurbimo galią, bet ir operatoriui nėra jokio pavojaus, kad jie gali sudaužyti dalis. “

Aliuminio vakuuminiai blokai taip pat vertinami platesnėje srityje. “Talsee” gamina labai mažus “Corian®” gaminius, kurie sunkiai apdorojami. “Su visomis galimybėmis mes galime dar sutaupyti 30 proc. mūsų laiko, mes dirbame didesniu pajėgumu, Pasibaigus dienai atsipirks “, – sako laimingas Pirminas Meieras. “Schmalz” darbuotojai įtikino baldų specialistus. Jie entuziastingi dėl išsamaus sprendimo, kurį sudaro konsultavimas, inžinerija ir patikimumas. Pirminas Meieras: “Schmalz prižiūrėjo projektą nuo pirmojo kontakto iki sprendimo.”