Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Gnybtas SCTMi gali būti instaliuojamas į universalųjų griebtą ir sutalpinti, pavyzdžiui, 16 siurblių. Tai įgalina didesnį lankstumą ir žymiai padidina jų taikymo plotą.

Variantų įvairovės didinimas nėra tik tendencijų kitimas automatikos pramonėje. Kituose pramonės sektoriuose kelių produkto variantų gamybos tendencija įgauna pagreitį, todėl procesų išlaidos vis labiau optimizuojamos. Apdorojimo technologija susiduria su įvairių produktų apdorojimo sprendimų plėtra naudojant universalų griebtuvą. Schmalz inovacijos yra taip pat nukreiptos šia linkme. Naujasis gnybtas SCTMi susideda iš kelių įmontuotų „sumanių“ kompaktinių siurblių. Gnybtas gali būti įrengtas iki 16 siurblių. Tai reiškia, kad maksimali vakuumo grandinė gali būti įgyvendinta, o tai didina taikymo plotą reikšminga apimtimi.

Gnybtas SCTMi veikia tik suspausto oro pagalba ir gali būti integruotas į sistemą per IO link sąsają tik viena elektros jungtimi. Standartizuotos komunikacijos sąsajos privalumas – tai mažesnės instaliacijos išlaidos, kuomet vartotojas gali naudoti standartizuotą laidą ir keisti komponentus daug paprasčiau. Nedidelis sąsajų naudojimas didina sistemos prieinamumą taip pat, todėl projektų planavimo ir dizaino išlaidos mažėja tuo pačiu metu. Šis gnybtas yra kiek įmanoma lengvas taip pat. Visi šie išvardinti patobulinimai didina produktyvumą ir mažina proceso ciklų trukmę.    

Gnybtas SCTMi prisideda prie gamybos procesų sujungimo lygio didinimo. Kiekvienas siurblys yra įrengtas su „sumania“ energija ir proceso kontrole: vakuumo grandinė gali būti paleidžiama ir kontroliuojama individualiai. Vakuuminiai siurbliai suteikia svarbius procesų duomenis ir imasi ekstensyvių užduočių per kėlimo sistemos konfigūravimą, optimizavimą ir priežiūrą. Tai padaro visus procesus skaidresniais ir efektyvesniais. Procesų būsenos stebėsena ir prevencinė priežiūra sumažina prastovas.

Kompaktiškas gnybtas SCTMi parodė, kad jo naudojimas gali suteikti keletą privalumą. Vykstantys procesai pramonėje tampa labiau efektyvūs, kadangi įvairių formų ir dydžių gaminiai gali būti transportuojami tik vieno griebto pagalba labai patikimai. Iš vienos pusės tai taupo konversijos laiką ir mažina išlaidas, iš kitos pusės – didėja efektyvumas ir produktyvumas. Gnybto kompaktiškas dizainas užtikrina lankstumą dirbant su dideliu taikymo plotu.