Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Schmalz vakuuminiai siurbliai SXPi ir SXMPi leidžia sumažinti energijos suvartojimą didinant sistemos prieinamumą ir efektyvumą.
Siekiant sistemingai didinti automatizuotą energijos vartojimo efektyvumą reikia nustatyti ir įvertinti veiksmingą vakuumo generatoriaus suspausto oro sunaudojimą per sistemos arba griebtuvo vienetą. Dėl naujausių kompaktiškų X- Pump linijos vakuuminių siurblių pokyčių Schmalz leidžia sistemos operatoriams daryti tai visada pirmą kartą. Todėl X- Pump modeliai SXPi -PC ir SXMPi -PC yra įrengti su energijos ir procesų valdymo technologija.

Technologija remiasi trimis funkciniais moduliais: energijos monitoringo ir būklės monitoringo moduliai užtikrina didžiausią skaidrumą ir optimaliai kontroliuoja energijos suvartojimą; numatomos priežiūros modulis padidina griebtuvo sistemos efektyvumą ir padidina bendrą kokybę. Be to, funkciniai moduliai kontroliuoja visus su energija ir veiksmingumu susijusių duomenų proceso parametrus. Naudojant vakuuminio siurblio IO- Link sąsają, vartotojas gali skaityti duomenis iš kiekvieno į jo sistemą įmontuoto pagrindinio valdiklio prietaiso.

Minimalus energijos suvartojimas

Energijos monitoringo funkcija leidžia analizuoti energijos paskirstymą nuo visos sistemos iki atskirų komponentų. Slėgio jutiklis, kuris yra įmontuotas į vakuuminį siurblį SXPi ar SXMPi, leidžia vartotojui įvertinti energijos suvartojimą ir įvertinti tendencijas per tam tikrą apibrėžtą laikotarpį, pavyzdžiui, energijos sunaudojimą vienam komponentui, per valdymo ciklą arba per vieną postūmį. Operacijos metu šis modulis matuoja faktinį energijos suvartojimą, nustato bet kokius pakeitimus ir pateikia juos sistemos valdiklyje. Energijos monitoringo funkcija suteikia vartotojui konkrečius kokybinius duomenis, susijusius su energijos vartojimu ir pokyčiais sistemos viduje. Jei energijos suvartojimo lygis kyla neproporcingai, vartotojas gali iš karto reaguoti.

Maksimalus sistemos prieinamumas ir naudojimas

Būklės monitoringas naudojamas ankstyviam klaidų ar pažeidimų valdymo sistemoje atpažinimui ir nustatymui. Tai suteikia vartotojui galimybę planuoti reikalingą eksploatacijos laiką ir išvengti prastovų. Šis modulis matuoja vakuuminės sistemos sandarumą veikimo metu bei darbinį slėgį. Nuolat yra stebima sistemos būklė proceso metu. Jeigu nuotėkis atsiranda sistemoje arba slėgis nukrenta, tai tokie pakitimai būna rodomi vakuuminiame siurblyje ir pranešami sistemos valdikliui. Taip pat būklės monitoringas stebi vožtuvų užsidarymo dažnumą. Jeigu valdymo dažnis yra per didelis, tai modulis trumpai išjungia vakuuminio generatoriaus oro taupymo reguliavimą. Tai nuolat užtikrina stabilų procesų veikimą. Remiantis šia funkcija atitinkamų priemonių, pavyzdžiui, įrankių kaita, gali būti atliekama pagal kiekvieno vartotojo poreikius, todėl sistema labiau taupo energiją ir sumažina įvairių procesų išlaidas.

Numatomos priežiūros modulis nustato vakuuminio griebtuvo sistemos būklę atsižvelgiant į kokybę ir rezultatus. Tai leidžia vartotojui palyginti skirtingas griebtuvo sistemas ir sukurti optimaliausią jo poreikiams sistemą. Modulis matuoja nuotėkio atsparumą ir konkretaus griebtuvo sandarumą. Taip pat tai suteikia vartotojui objektyvius kriterijus, kurie gali būti naudojami griebtuvo sistemų kokybės patikrinimui ir nustatymui. Naudojant šį modulį, sistema gali būti konfigūruojama optimaliam veikimui dar prieš veiklos pradžią. Operacijos metu modelis atpažįsta pokyčius procesuose, pavyzdžiui, dėl esančių nešvarumų filtre. Tai leidžia vartotojui nedelsiant reaguoti, kol dar neįvyko klaida.

/></figure><p><strong>1 pav. Optimali produkto ir procesų integracija: </strong>vakuuminiai siurbliai X-Pump SXPi / SXMPi teikia visus su energijos vartojimu ir vykdymo sistema susijusius duomenis sistemos operatoriui, kuris kontroliuoja ir optimizuoja procesus</p>
<div class=