Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

 Plastikinės plėvelės, popierius, plokštelės ar stiklas – norint švelniai ir saugiai tvarkyti plonus ruošinius, kurių paviršius yra švelnus ir saugus, reikalingas siurbtukas, galintis dinamiškai manipuliuoti medžiagomis, naudojant didelę siurbimo jėgą, tačiau vis tiek švelniai sugriebiantis medžiagą. Su naujuoju SFF / SFB1 „Schmalz“ sukūrė vakuuminį siurbtuką, galintį priimti šį iššūkį.

Plonos ir lanksčios pakuotės ir ruošiniai nėra lengvai sugriebiami produktai. Paviršius greitai deformuojasi arba liekažymės. Schmalz priėmė šį iššūkį ir pastatė naują siurbtuką. Vakuumo technologijos ekspertai sujungė minkštą sandarinimo lūpą su stabilizuojančiu atraminiu paviršiumi siurbtuko viduje. Korpuso sandarinimo lūpos ir atraminio elemento struktūra taip pat yra naujas papildymas. Tai užtikrina optimalų vakuumo paskirstymą ir patikimą komponentų valdymą esant didelei siurbimo jėgai – nepažeidžiant jautrių ruošinių.

Kadangi reikalavimai komponentams skiriasi atsižvelgiant į pritaikymą, Schmalz tiekia įvairių konstrukcijų SFF / SFB1. Priklausomai nuo pasirinktos medžiagos, siurbtukas yra saugus maistui, atsparus chemikalams arba tinkamas aukštai temperatūrai. Vartotojai taip pat gali pasirinkti įvairius diametrus – nuo 10 iki 40 milimetrų – ir dizainą: Plokščiasis siurbtukas SFF ypač tinka pritvirtinti plokščius ruošinius, tokius kaip popieriaus pakuotė, ar trapius daiktus, tokius kaip plokštelės ar vitrinos. Silfoninis siurbtukas SFB1 su 1,5 raukšlėmis optimaliai kompensuoja aukščio skirtumus, pavyzdžiui, kavos kapsulėse ar lizdinėse plokštelėse.