Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

 Duomenys iš pavarų ir jutiklių perduodami į “Gateway” per IO-Link. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prijungti įrenginius prie “Gateway”, be jokios konfigūracijos. Duomenys taip pat gali būti vizualizuoti – pavyzdžiui, debesyje – be jokio vartotojo darbo. Tai atliekama IODD (IO įrenginio aprašymas), kurį turi kiekvienas įrenginys, kuriame įgalintas IO-Link. Jame yra informacija, skirta identifikuoti prietaisą, įrenginio parametrus ir minėtus procesų bei diagnostikos duomenis iš jutiklių ir pavarų.

“Gateway” yra techninės ir programinės įrangos derinys, susidedantis iš modulio ir mažiausiai vieno “IO-Link” pagrindinio kompiuterio su prievadais, skirtuose prisijungti prie IO-Link įrenginių. Jei reikia, “Gateway” – kuris jungiamas prie lauko magistralės – gali būti išplėstas, įtraukiant papildomus IO-Link meistrus.

“Gateway” veikia kaip duomenų perjungiklis ir “klauso” realiuoju laiku teikiamais ryšio duomenimis lygiagrečiai su valdikliu, perduodamas jį debesyje įvairiais standartizuotais ryšio protokolais, tokiais kaip OPC UA, MQTT arba HTTP. Informacija ir neapdoroti gamybiniai duomenys renkami, aiškinami ir suspaudžiami taip, kad būtų perduodami tik svarbūs ir vertingi duomenys. Šie duomenys gali būti rodomi vizualizavimo ir analizės priemonėmis debesyje arba vietoje gamybos vietoje. Duomenys taip pat gali būti rodomi debesų pagrindu veikiančiose, atvirose platformose, vadinamose viešuosiuose debesyse, kuriuos siūlo tiekėjai, kaip “Siemens Mindsphere”, “Axoom”, “IBM Bluemix”, “Microsoft Azure” ir “Cumulocity”. Vieši debesys leidžia pasiekti vertingus duomenis, nereikalaujant vietinio ryšio su įmonės tinklu.

Pavyzdžiui: Automobilių pramonės spaudos tarnyboje dirbantis techninės priežiūros specialistas gali naudotis “SICON” vartu, kad galėtumėte pasiekti bet kokios vietos proceso ir įrenginio duomenis, tokius kaip sistemos energijos suvartojimas ar jutiklių ir pavarų programinės įrangos versijos. Tai leidžia technikui padaryti išvadas apie jo sistemoje esančių visų IO-Link įrenginių kokybę ir bet kuriuo metu nustatyti bet kokius būtinus aptarnavimo intervalus – be jokio programavimo, nepriklausomai nuo įrenginio gamintojo ir aiškiai matomų duomenų naudojimo.