Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Jau kurį laiką vakuuminiai siurbtukai buvo grindžiami tuo pačiu dizaino principu. Tačiau visa tai pasikeitė, kai nauja kelių dalių prisiurbimo koncepcija buvo įtraukta į rinką. Specialiame tyrime J. Schmalz GmbH palygino vienos dalies siurbtuko darbą su kelių dalių siurbtuko darbu. Rezultatai parodė, kad vienos dalies siurbtukas atlieka darbą žymiai geriau daugeliu svarbių aspektų.

Vienos dalies siurbtukas susideda tik iš elastomero medžiagos. Kiekvienas siurbtukas turi specifinę, tik jam vienam pritaikytą, geometriją. Tuo tarpu kelių dalių siurbtukas yra sudarytas iš skirtingų atskirų komponentų. Jis gali būti sukurtas naudojant nedidelį atskirų komponentų skaičių. Abu siurbtukų variantai yra prieinami rinkoje.

Kelių dalių siurbtukai yra dažnai sutinkami pakuočių tvarkymo procesuose. Įvairių tyrimų metu J. Schmalz GmbH palygino šiuos siurbtukus su įprastinais apvaliais siurbtukais iš SPB1 serijos. Siekiant nustatyti geriausią naudojimo tinkamumą, kompanija nagrinėjo įvairias veikimo ypatybes, tokias kaip dinamika, tarnavimo laikas bei paprastas produkto pasirinkimas. Tyrimas nustatė, kad vienos dalies siurbtukai dirba geriau visais šiais aspektais.   

Kaip išsirinkti tinkamą siurbtuką?

Vienos dalies siurbtukai yra pasirenkami pagal tai, kokioms konkrečioms atliekamoms užduotims jie bus naudojami. J. Schmalz vienos dalies siurbtukų asortimentą sudaro 24 siurbtukų rūšys kartoninių dėžių kėlimui bei 12 siurbtukų rūšių maišų ir maišelių kėlimui. Tuo tarpu kelių dalių siurbtukų variantų yra daugiau – jų gali būti keli tūkstančiai. Todėl vienos dalies siurbtukų pasirinkimas yra paprastesnis ir greitesnis, rečiau suklystama, o tuo pačiu ir pinigai bei laikas yra taupomi.

Dinamika, tarnavimo laikas ir paprastas produkto pasirinkimas – tai pagrindiniai aspektai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis tinkamą siurbtuką. Naudojant kelių dalių siurbtukus maksimalus efektyvumas yra pasiekiamas tik juos tobulai derinant prie poreikių. Tuo tarpu vienos dalies siurbtukai nereikalauja tobulaus derinimo, kad būtų pasiektas veikimo efektyvumas.

Informacijos šaltinis: 

us.schmalz.com/aktuelles/presse/vakuumkomponenten/02526/