Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Siekdamas pagerinti veiksmingą krovinių kėlimą pakavimo pramonėje, Schmalz pristatė naują SPB2 siurbtuko modelį parodoje „Fachpack“. Siurbtukas gali būti naudojamas kartoninių dėžių, padėklų kėlimui, kai yra būtinas aukštas siurbtuko taktas, dinamiškas darbas ir atsparumas nusidėvėjimui.

Apvalūs, dviejų su puse sluoksnių siurbtukai yra tinkami nestandžių ruošinių kėlimui taip pat. Siurbtukas yra naudojamas ten, kur reikia maksimaliai prisitaikyti prie pakuotės. SPB2 siurbtukas yra pritaikytas standžių ir lanksčių pakuočių kėlimui. Dėl savo sluoksnių SPB2 siurbtukai siūlo puikią keliamąją galią. Jie puikiai prisitaiko prie specifinių, nelygių ruošinių paviršiaus. Siurbtukas turi lanksčią sandarinimo briauną, kuri užtikrina puikų sandarinimą tarp siurbtuko ir pakuotės.       

Didelis vidinis klostės diametras užtikrina aukštą srauto greitį per trumpą ciklo trukmę, todėl yra pasiekiamas energijos efektyvumas gamybos procese. SPB2 siurbtukas yra sudarytas iš dilimui atsparios medžiagos – Elastodur ED-65. Todėl jo tarnavimo laikas yra tris kartus ilgesnis lyginant su siurbtukais, pagamintais iš nitrilo gumos (NBR). SPB2 siurbtuko skersmuo gali būti nuo 20 iki 50 mm bei jis gali turėti įvairias jungtis.

Informacijos šaltinis: 

us.schmalz.com/aktuelles/presse/vakuumkomponenten/02529/