Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Konteinerių, sunkvežimių, kėbulų pakrovimas ir iškrovimas yra ypatingas iššūkis krovinių tvarkymo mašinoms. Pavyzdžiui, oro uostuose yra nustatytas poreikis lagaminus tvarkyti greitai ir lengvai. Schmalz GmbH pristato naują efektyvų krovinių tvarkymo mechanizmą „CargoSwitch“, kuris įgyvendina visus šiuos reikalavimus –  lankstus teleskopinis juostinis konvejeris leidžia efektyviai, dinamiškai transportuoti krovinius.

Lagaminų tvarkymas oro uostuose ir krovinių pakrovimas į sunkvežimius dažnai apima sunkų fizinį darbą. Įvairių svorių kroviniai dažnai yra kraunami rankiniu būdu, o tai sukelia neigiamas pasekmes tiek darbuotojams, tiek darbdaviams. Kaulų ir raumenų sistemos sutrikimai gali sukelti ilgas prastovas bei didinti įmonės išlaidas. Taip pat tradiciniai rankiniai krovinių tvarkymo sprendimai negali būti taikomi keliant didesnio svorio krovinius į konteinerius ar sunkvežimius. Todėl Schmalz GmbH pristato naują technologijų plėtrą – teleskopinį juostinį konvejerį „CargoSwitch“, kuris priima, veža, nukreipia krovinius reikiama kryptimi.   

Šis konvejeris reikalauja tik vieno operatoriaus, kuris kontroliuoja sistemą intuityvia, lengvai valdoma rankena ir nėra būtinybės kelti krovinius rankomis. Iškraunant krovinius konvejeris „CargoSwitch“ važiuoja tarp prekių ir nukelia juos į reikiamą vietą. Šis konvejeris gali tvarkyti stabilius, tvirtus krovinių vienetus iki 50 kg svorio ir 1000 mm pločio. Vienu metu konvejeris gali sutalpinti 4 krovinių vienetus iki 200 kg svorio. Siekiant apimti visą sunkvežimio/konvejerio plotą „CargoSwitch“ gali būti pasukamas iki 20 laipsnių vertikalia ir iki 40 laipsnių horizontalia kryptimi.     

Šio konvejerio naudojimas suteikia daug privalumų:

  • Jis yra lankstus;
  • Gali būti integruotas į esamą konvejerio sistemą;
  • Prastovų laikas yra minimalus;
  • Padidėja produktyvumas;
  • Gali būti montuojamas ant žemės ar mobilios platformos. 

Informacijos šaltinis:

http://us.schmalz.com/aktuelles/presse/vakuumhandhabungssysteme/02542/