Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Suspaustas oras yra viena iš brangiausių energijos formų, tačiau jo teikiami privalumai ir panaudojimo galimybės padaro jį nepakeičiama priemone pramonės automatizavimo srityje. Čiurkšliniai vakuumo ežektoriai daugiausia naudojami automatizuotose sistemose įvairiose pramonės šakose, ypač kai dirbama labai trumpais darbo ciklais, ir yra itin mažai laiko detalėms sugriebti, pristatyti ir paleisti.
Pranašumai lyginant su vakuumo siurbliais ir orapūtėmis yra tas, jog jie sukuria didesnį vakuumą iš santykinai mažos apimties oro srauto. Ežektoriai neturi mechaninių dalių, kurios dėvėtųsi ir reikalautų priežiūros. Jie yra lengvi ir kompaktiški, o tai suteikia jums daug laisvės renkantis, kur ir kaip juos įdiegti į bendrą sistemą.

BASIC ežektorių linija

BASIC linijos ežektoriai SEG, VPB (be vožtuvų) ir VPB-C (su vožtuvais) pasiekia net 85% vakuumą. Jie yra integruoti į kompaktiškus korpusus, kurie yra labai tvirti, ir reikalauja mažai priežiūros. Purkštuko diametrai 0,5-3,0 mm skersmens, o įsiurbimo oro kiekis siekia 370 l / min. Jie ypač tinka dinamiškam nelaidžių ar mažai laidžių orui gaminių kilnojimui, pavyzdžiui pakavimo pramonėje.

INLINE ežektorių linija

 width=

SLP linijinis ežektorius: erdvę taupantis (itin tinka ankštose sistemose) vakuumo generatorius, prijungtas tiesiogiai prie žarnos. Ploni, plastikiniai SLP serijos ežektoriai jungtimis lengvai jungiami tiesiai prie suspausto oro žarnos.
VR serijos ežektoriai su anoduoto aliuminio korpusu gali būti prisukami tiesiai ant siurbtuko ar paskirstančių elementų, be papildomo žarnų įrengimo. Purkštuko diametrai 0,5 – 0,9 mm ir įsiurbimo oro kiekis siekia 21 l / min. Daugiausia naudojami kompaktiškų, orui nelaidžių gaminių (pavyzdžiui, elektroninių komponentų) kėlimui ar plastiko ir metalo lakštų sluoksnių atskyrimui apdorojimo procese.

Daugiapakopiai ežektoriai

 width=

SEM daugiapakopiai ežektoriai su dideliu įsiurbiamo oro kiekiu skirti porėtų/orui laidžių gaminių (pvz kartoninių pakavimo dėžių, medžio drožlių plokštčių, ir OSB / MDF plokščių) greitam ir saugiam kėlimui (trumpi darbo ciklai).
Siurbliukas susideda iš kelių purkštukų ir kamerų (išdėstytų vienoje eilėje) su labai dideliais siurbimo pajėgumais.
SEM serija, tai tvirtas aliuminio korpusas, maksimali siurbimo galia 2370 l / min, ir maksimalus pasiekiamas vakuumas 85%.
SEM-C serijoje turi siurbimo našumas 673 l / min ir pagerintas papildomai įmontuotomis funkcijomis, tokiomis kaip kontrolės vožtuvas, vakuuminis jungiklis kontrolės sistemai, prapūtimo funkciją, ir pasirinktinai oro taupymo režimas.

COMPACT ežektorių linija

/></figure><p>SCPi ežektorius: IO-Link funkcija leidžia puikiai programiškai suderinti jį su operacine valdymo sistema, skirta visiškai automatizuotoms kėlimo sistemoms įvairiose pramonės šakose.<br>Šie siurbliukai plačiai naudojami metalo lakštų ir automobilių pramonėje, pakavimo mašinose, ir kitose įvairiose robotų taikymo situacijose. Visoje serijoje įrengti įsiurbimo ir išpūtimo vožtuvai, monitoringo sistema ir filtrai.<br>Čiurkšlinis siurblys X-pump (SXP / SXMP) yra idealus, jei turite labai griežtus reikalavimus dėl ciklo trukmės ir proceso saugumo, kaip tai yra automobilių pramonėje. Šiame modelyje itin galinga prapūtimo funkcija gali sutrumpinti detalės paleidimo laiką apytiksliai 50%. Integruota būklės monitoringo funkcija leidžia nuolat stebėti vakuumo sistemą ir padeda išvengti prastovos sistemoje.<br>Naujausios kartos Schmalz siurbliukai nustato naujus standartus visame pasaulyje. SCPi / SMPi turi įdiegtą IO-Link funkciją, kuri leidžia lengvai konfigūruoti eksploatavimo parametrus per išorinį kompiuterį. Jis taip pat leidžia efektyviai stebėti procesą, kad anksti galėtumėte aptikti sutrikimus. Integruota oro taupymo funkcija neleidžia naudoti suspausto oro ar sumažina jo sunaudojimą mašinų prastovų metu. Apskaičiuota, kad galima sutaupyti iki 65% per metus.</p><p>Ypatingas dizainas ir priedai</p><p>Platus aksesuarų, tokių kaip kolektyvinės jungtys – plokštelės sudėtiniams siurbliukams, duslintuvai, filtrai, įvairios jungtys (pvz., kabelių rinkiniai, kištukinės jungtys, sklendės) leidžia prisitaikyti prie konkrečios sistemos.<br>Specialios paskirties siurbliukai skirti įvairioms paskirtims, pavyzdžiui, SEC ežektorius skirtas kelti labai akytas/porėtas dalis (pvz., putų, audinių, arba įvairių perdirbimų medžiagų detales ir gaminius) ir transportuoti birias medžiagas, kai įsiurbiamo oro kiekis gali siekti net 8640 l / min, o purkštuko dydis būti 10 – 75 mm.<br>Suspaustas oras – puiki priemonė efektyviai generuoti vakuumą oro!<br>Kai vakuumo generatorius yra sukonstruotas konkrečiai situacijai, ir į visus parametrus (pvz., gaminio / detalės savybės, ciklas, transporto keliai) buvo atsižvelgta, nesunku pasirinkti tinkamiausią, reikalingo galingumo ir funkcijų siurbliuką, kad patenkinti Jūsų poreikius. Taigi suspaustas oras nebėra tik brangus energijos šaltinis, bet labai efektyvus energijos šaltinis gamybai.</p>
<div class=