Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Kelti padėklus su dėžutėmis ar maišeliais yra varginantis darbas ir ypač aukštyje. Net su rankų pagalba maksimalus aukštis paprastai yra 1,70 metro. Čia ir gali praversti naujasis keltuvas  JumboFlex High-Stack. Dėl savo ilgos, sukamosios rankenos operatorius gali pasiekti iki 2,55 metrų aukštį. Todėl High-Stack suteikia galimybę išsiplėsti į aukštį, kai saugojimo vietos plotas yra ribotas. Pavyzdžiui, konteinerių ar sunkvežimių padėklai gali būti supakuoti taip, kad būtų optimaliai panaudotas turimas tūris. Kroviniai nuo ar arti žemės taip pat gali būti lengvai pakelti nesukeliant žalos operatorių nugaroms. Naudodamas “High-Stack”, operatorius gali sugriebti krovinius išlaikant kūną vertikaliai, kol jo aukštis ne mažesnis kaip 30 centimetrų,

Kaip ir visa JumboFlex serija, “High-Stack” turi ergonomišką rankeną, skirtą valdyti vakuuminį keltuvą, kurį intuityviai gali valdyti tiek kairiarankiai, tiek dešiniarankiai. Papildoma rankena leidžia dar lengviau nukreipti vakuminį keltuvą į reikalingą vietą, pavyzdžiui, kad tiksliau sureguliuoti ruošinio aukštį. Įrenginys gali būti reguliuojamas ir todėl kiekvienam operatoriui yra ergonomiškai pritaikytas . Klientai taip pat gauna naudos iš individualių konfigūravimo parinkčių. Taip yra todėl, kad Schmalz projektuoja operatoriaus rankenos ilgį ir aukštį, kad atitiktų ruošinio dydį ir reikiamą krovimo aukštį.

“Schmalz” taip pat teikia didelę reikšmę saugumui: detalės/krovinio nuėmimas įmanomas tik nuleistoje padėtyje. Tik tada, kai operatorius spaudžia krovinio nuleidimo mygtuką, gali būti įjungta antroji mechaninė svirtis, kurį pakelia vakuumą. Ši saugos funkcija apsaugo nuo išankstinio, nepageidaujamo ruošinio nuleidimo. Be to, griebtuvo vėdinimas vyksta taip greitai, kad nereikėtų papildomų pastangų, kad atlaisvintų vakuuminį keltuvą nuo ruošinio.

Operatoriaus rankenos sukimosi padėtys gali būti pastoviai pasukamas taip, kad užtikrintų puikią judėjimo laisvę. Tai apsaugo žarną nuo susisukimo ir suteikia operatoriui lankstumo valdyti įrenginį visomis kryptimis. Arba griebtuvą galima sureguliuoti 90 laipsnių kampu. Integruotas greito keitimo adapteris leidžia greitai keisti griebtuvus. “Schmalz” įdiegė vakuuminį kanalą į operatoriaus rankeną. Tai pašalina išorines žarnas ir išsikišimus. Galima pasirinkti radijo jungikllį, kuris įjungia ir išjungia vakuuminį generatorių.