Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Matricos griebtuvas kelia lanksčius ir netvirtus ruošinius griebiant per ruošinio paviršių. Naujasis griebtuvas yra modulinis ir jį yra paprasta konfigūruoti. Tai yra supaprastinta koncepcija, kuri padeda, pavyzdžiui, sumažinti reikalingų laidų naudojimą.

Griebtuvo plotas yra idealus nuimant plonus ir akytus paviršius nuo pjovimo stalo kompozito pluošto, automobilių, tekstilės/odos ir aviacijos pramonėje, kur selektyvūs ir lankstūs įvairių dydžių, formų supjaustyti gabalai yra būtini. Griebtuvo prisiurbimo taškai gali būti kontroliuojami atskirai. Griebtuvo ruošiniai per jų paviršių įgalina precizinį tikslumą, tokiu būdu yra palaikomi tinkami matmenys ir formos.

Šis modulinis griebtuvas yra labai kompaktiškas, kadangi vakuuminis siurblys, prisiurbimo taškai ir jų valdymas yra integruoti jame. Tai yra tai, kuo šis inovatyvus Schmalz produktas skiriasi nuo griebtuvo „voro“ su daugybe atskirų griebtuvo taškų. Priklausomai nuo taikymo griebtuvas gali būti valdomas naudojant pneumatinį arba elektrinį vakuumo generavimą. Šis matricos griebtuvas yra konfigūruojamas naudojant standartinius komponentus, tokiu būdu tai sumažina projektų planavimo pastangas bei padidina sistemos prieinamumą ir supaprastina priežiūrą.

Matricos griebtuvas pasižymi supaprastinta koncepcija: standartizuota IO-Link sąsaja, įgalinanti paprastą daugybės skirtingų sistemų integravimą. Per šią sąsają kiekvienas matricos vožtuvas gali būti aktyvuotas arba išjungtas priklausomai nuo modelio. Taip pat sudėtingas laidų poreikis yra eliminuojamas bei mažas sąsajų kiekis didina sistemos prieinamumą. Naudotojas gali matyti visų svarbių procesų duomenų apžvalgą, tokiu būdu yra kuriamas skaidrumas, nuolatinis optimizavimas ir viso proceso valdymas.