Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

VCBL-B blokai yra tikra, nesuklastota alternatyva originaliems produktams. Jie yra labai tvirti ruošinių saugiam kėlimui bei yra žymiai pigesni. 

Nauji VCBL-B blokai yra suderinami su originaliais blokais ir yra lengvai tvirtinami. Vietoj to, kad reiktų mokėti už visą vakuuminio bloko pakeitimą dėl nusidėvėjimo arba pažeidimų, ši inovacija įgalina pakeisti sandarinimo gumas labai lengvai. Įprastiniu būdu reiktų keisti visą vakuuminį bloką. Ši Schmalz siūloma galimybė leidžia sumažinti išlaidas atsarginėms dalims ir mašina gali pradėti dirbti vėl greitai po trumpo sustojimo.

Vakuuminio bloko VCBL-B korpusas yra pagamintas iš labai patvaraus plastiko suteikiant optimalų tvirtumą. Tai įgalina blokus išlaikyti ruošinius saugiai teisingoje padėtyje net esant didelei kėlimo jėgai.

Šių vakuuminių blokų sandarinimo gumos turi specialų kontūrą su lanksčia briauna. Tai įgalina optimalų ruošinio paviršiaus reguliavimą ir užtikrina efektyvų vakuumo pasiskirstymą. Pritaikymas yra paprastas: sandarinimo gumos yra įstatomos į reikalingą padėtį. Vakuuminio bloko prispaudimo dirželis užtikrina, kad gumos būtų pritvirtintos saugiai. Vakuuminis blokas yra įrengtas su stipriais magnetais papildomam įtempimui.

Blokai VCBL-B yra dviejų 29 ir 48 mm aukščių 3 ir 4 ašių mašinoms bei 74 mm aukščio 5 ašių mašinoms. Jie yra 4 dydžių: 140×130, 125×50, 120×50 ir 130×30 mm, ir gali būti 30 proc. pigesni nei panašūs produktai rinkoje. 

Informacijos šaltinis: 

us.schmalz.com/aktuelles/presse/vakuumaufspannsysteme/02333/