Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Vėliausiai išleistoje Schmalz brošiūroje yra pateikiama informacija apie inovatyvią vakuuminio suspaudimo sistemą CNC staklėms. Trisdešimt dviejų puslapių aiškiai išdėstyta gausiai iliustruota brošiūra suteikia išsamią apžvalgą, kaip kurti efektyvesnius gamybos procesus pasitelkiant į pagalbą vakuumo sistemą.

Nauja šešių puslapių brošiūra yra skirta stiklo pramonei. Ji parodo, kad Schmalz žymiai išplėtė savo produktų liniją stiklo apdirbimo procesuose. Pavyzdžiui, siurbtukai su specialia medžiaga užtikrina tikslų jų panaudojimą net sudėtingose veiklos aplinkose, kuomet susidaro stiklo dulkės ar šlifavimo vanduo. Schmalz lanksti Innospann plokščio stalo sistema yra ideali skirtingų formų ruošinių apdorojimui. Taip pat yra siūloma daugybė įvairių formų siurbtukų.

Schmalz išplėtė greito keitimosi SQC sistemą mašinų staluose su varžtais įtaisytais siurbtukais. Sistema apima SQC-MB saugų prisiurbimo blokų įrengimų instaliavimą.

Schmalz išleido naują brošiūrą metalo ir plastiko perdirbimo tematikai. Naudotojas gali dirbti lanksčiau ir sumažinti pasiruošimo darbui laiką. Net labai maži kiekiai gali būti pagaminami taupiai ir kokybiškai kartojant jų gamybą. Vakuuminės prisiurbimo sistemos matricos plokštė gali išlaikyti ruošinius, pagamintus iš aliuminio ir kitų medžiagų. Dėl savo modulinio dizaino sistemą yra lengva pritaikyti ruošinio formai ir proceso tipui. Kartu su Schmalz Innospann plienine plokšte naudotojas turi didesnį lankstumą. Schmalz išplėtojo pagrindinę BHF įrangą nustatant ruošinius su trimate laisvos formos technologija saugiai.  

Schmalz išplėtojo vakuuminius generatorius metalo ir stiklo apdirbimo pramonės ypatingų poreikių įgyvendinimui. Šios sistemos ne tik parengia ir stebi medžiagą, bet ir atskiria skysčius ir atplaišas, kurie buvo įtraukti. VAGG vakuuminis blokas yra sukonstruotas mobiliam vakuumo generavimui ir stebėjimui mažiems ir vidutiniams CNC staklių centrams. VOC vakuuminis centras yra pagrindinis vakuumo valdymo įtaisas CNC staklių centrams su vakuumine prisiurbimo technologija. Gamintojai gauna pilną, paruoštą prijungimui, sistemą.       

Nauja brošiūra yra vokiečių, anglų, prancūzų, italų ir ispanų kalbomis. Ją galima peržvelgti arba atsisiųsti su šia nuoroda: www.schmalz.com/kataloge.