Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

 Bendrovė sukūrė naują SCPM šeimą, atsižvelgdama į didėjančią erdvės taupymo, decentralizuotų vakuuminių generatorių paklausą, kuri sujungia galingą siurbimą ir paprastą integraciją. Jų optimizuotas galios tankis ir kompaktiški matmenys leidžia, kad išmetimo įtaisai būtų naudojami labai arti siurbtuko. Iki 16 ežektorių galima lengvai užblokuoti, kad būtų sukurtas kompaktiškas pneumatinis įrenginys, turintis tik vieną jungtį. Tai reiškia, kad vartotojai gali nustatyti ir atskirai valdyti šį vakuuminių grandinių skaičių vienu įrenginiu, leidžiant skirtingoms dalims valdyti nepriklausomai vienas nuo kito tik vienu terminalu.

Kitas įdomus bruožas yra modulinė sistema, kuri labai palengvina tinkamo vakuuminio generatoriaus parinkimą. Naudojant skirtingus modulius galima sukurti tris skirtingas versijas tik su vienu pagrindiniu korpusu. Be pagrindinės SCPMb versijos taip pat yra „c“ versija, kurioje „c“ reiškia „kontroliuojamas“. Su papildomomis funkcijomis, tokiomis kaip automatinė oro taupymo funkcija ir aktyvus smūgis, ši versija sumažina suslėgto oro suvartojimą per 80 proc. Pažangios „i“ versijos „SCPM“ taip pat siūlo daugybę funkcijų stebėti ir kontroliuoti visą gamybos procesą.

SCPMi: Skaityti, Rašyti, Analizuoti

SCPMi versija yra aprūpinta „IO-Link“ sąsaja ir „NFC“ (artimojo lauko ryšiu) ir perduoda visus svarbius proceso duomenis aiškiai mobiliesiems įrenginiams ir kompiuteriams. Tai leidžia nuolat stebėti sistemas ir reiškia, kad bet kokie gedimai gali būti greitai pašalinti iki didelių išlaidų atsiradimo. Kartu su „Schmalz ControlRoom“ programa pneumatiniai vakuuminiai generatoriai bet kuriuo metu gali būti nuskaitomi ir parametruojami tiesiogiai sistemoje naudojant mobiliuosius galinius įrenginius. Vartotojas gauna svarbią aptarnavimo ir techninės priežiūros informaciją tiesiogiai savo išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje, taip pat gali pasiekti tokią informaciją, kaip naudojimo instrukcijos arba serijos ir užsakymo numeriai. Su tokiomis funkcijomis kaip nuspėjamoji priežiūra, protinga SCPM ežektoriaus versija padidina našumą iki dešimties procentų.

Informacijos šaltinis: www.schmalz.de