Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

 Elektrostatiniai krūviai ir dėl to nekontroliuojama elektrostatinė iškrova (ESD) negrįžtamai pažeidžia elektroninius komponentus, tokius kaip lustai ar spausdintinės plokštės. Norėdami išspręsti šią problemą, „Schmalz“ gamina tvarkymo sprendimus, ypač skirtus elektronikos pramonei, pavyzdžiui, vakuuminius siurbtukus, pagamintus iš NBR-ESD. Siurbtukai yra pagaminti iš specialios išsklaidančios medžiagos, kuri saugiai ir greitai elektrostatiniu išleidimu patikimai apsaugo subtilius komponentus nuo pažeidimų. Tiek plokščios, tiek apvalūs siurbtukai yra skirtingos geometrijos ir matmenų. Siekdamas užtikrinti pritaikytą ir lanksčią vakuumo generavimą, „Schmalz“ į savo gaminių paketą įtraukė naujus kompaktiškus ežektorius SCPM. Ežektoriai yra ne tik labai maži ir galingi, bet taip pat yra įvairių konstrukcijų ir tinka montuoti ant blokų kaip gnybtas. Specialūs variantai taip pat tinkami naudoti kartu su išoriniu vakuuminiu tiekimu.

Amortizatorius FSTIm taip pat skirtas tvarkyti užduotis elektronikos pramonėje. Tai užtikrina švelnų subtilių ruošinių valdymą ir yra elektrai laidžios versijos. Be to, „Schmalz“ gamina griebtuvus SCG ir SCGS, skirtus patikimam spausdintinių plokščių ir kitų elektroninių komponentų sugriebimui. Abi versijos gali būti komplektuojamos su skirtingais siurbtukais, kuriuos galima įsigyti iš NBR-ESD. Dėl to galima patikimai išvengti elektrostatinių iškrovų. Plokščiams ruošiniams rekomenduojama naudoti vakuuminį siurbtuką SUF. Dėl įvairių medžiagų variantų jis tinkamas universaliam naudojimui, taip pat yra laidžios versijos.

„Schmalz“ taip pat pristato naują savo vakuuminių generatorių asortimento papildymą – kompaktišką „CobotPump ECBPM“. Įrenginys yra specialiai sukurtas automatizuotam nedidelių dalių tvarkymui su vienu siurbtuku ir yra tinkamas naudoti bendradarbiaujantiems robotams, kurių keliamoji galia yra iki trijų kilogramų. Vakuumas yra visiškai sukuriamas naudojant elektros energiją ir nenaudoja suslėgto oro. Dėl to nebereikia įprastų žarnų, o tai žymiai palengvina naudojimąsi visų pirma mobiliąja robotika.