Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Schmalz išplėtė savo platų vakuuminių prisiurbimo prekių asortimentą metalo apdirbimo pramonėje su lanksčia Innospann sistema. Pilnai suderintas vakuuminių operacijų centras yra visiškai integruotas su sistema.

Pramonės gamyboje vakuuminė prisiurbimo technologija yra patikima ir efektyvi priemonė saugiems ruošiniams – ypatingai aliuminiams metalo ruošiniams. Vakuumas yra dažniausiai vienintelė suspaudimo galimybė plonasieniams ruošiniams. Schmalz jau pritaikė savo patentuotą vakuuminę suspaudimo sistemą Innospann metalo apdirbimo produktų reikalavimams.

Innospann sistema susideda iš magnetinio, 3 mm storio nerūdijančio plieno plokštės su vakuuminėmis angomis, įvairių dydžių vakuuminiais blokais ir sandarinimo magnetais. Nerūdijančio plieno plokštė yra sumontuota Schmalz matricos plokštėje, aliuminio pagrindo plokštėje su grioveliais. Atliekant nustatymus siurbtukai yra išdėstomi reikalinga tvarka, o nereikalingos vakuuminės angos yra uždaromos su magnetais. Vakuuminiai blokai yra dviejų skirtingų aukščių ir padėčių. Skirtingos siurbtukų formos užtikrina maksimalų jų naudojimą įvairiose srityse. Specialūs frikciniai siurbtukai užtikrina aukštą horizontalią jėgos absorbciją. Schmalz gamina siurbtukus, kurie dėl savo matmenų tikslumo gali užtikrinti maksimalų jų taikymą.