Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Š. m. kovo 25-28 d. Lietuvos parodų centre “Litexpo” vyksiančios tarptautinės parodos “Baldai 2010” dalyviai daug dėmesio skirs naujai baldų gamybos koncepcijai, kuri remiasi novatoriškomis, anksčiau nenaudotomis medžiagomis ir technologijomis, sprendimais, gerinančiais baldų savybes ir mažinančiais jų kainą.
Naujoji koncepcija geriausiai atsispindės virtuvės balduose, todėl jie bus dominuojanti parodos dalis. Iš viso parodoje įsikurs net 15 virtuvės baldų ekspozicijų. Tradicinėje parodos “Dizaino galerijoje” atsispindės tos pačios tendencijos – bus pristatyta novatoriškų medžiagų biblioteka MATERIJOS.LT, o jų galimybės bus atskleidžiamos demonstruojant unikalų virtuvės ir valgomojo zonos projektą “Materijos virtuvei”.
“Šiemet parodos dalyviai ir dizaineriai siekia parodyti vartotojui, kad baldų gamyboje galima naudoti kur kas daugiau įvairių medžiagų, novatoriškų technologijų, negu mes iki šiol įsivaizdavome. Jų panaudojimo galimybės, kartu ir jų diktuojamos dizaino tendencijos bei sprendimai parodoje bus demonstruojami specialiai sukurtuose konkrečiuose objektuose. Šiai parodai dizainerių ir įvairias medžiagas tiekiančių kompanijų sukurta virtuvė bus demonstruojama ne tik “Dizaino galerijoje”. Savo stenduose virtuvės baldus eksponuos net furnitūros gamintojų atstovai, pageidavę prisistatyti būtent novatoriškumu pasižyminčioje parodos Dizaino salėje”, – sako Lietuvos parodų centro LITEXPO direktoriaus pavaduotoja Kristina Pladienė.
Šiemet paroda lankytojus stebins ne tik naujienomis bei kūrybinėmis idėjomis, bet pasitiks ir gerokai išaugusi. Joje dalyvaus per 130 baldų gamintojų, dizainerių ir prekybininkų iš Lietuvos bei užsienio šalių. Tarp dalyvių – daugiau kaip pusė Lietuvos gamintojų. Su savo naujienomis supažindins “Dalios baldai”, “Juodasis alksnis”, “Erelita”, “Gameda”, “Gemega”, “Magrės baldai”, “Gintaro baldai”, “Padvaiskas ir ko” ir daugybė kitų. Dalyvių ekspozicijos išsidėstys 5-oje, 4-oje ir 3-oje LITEXPO salėse bei lauko aikstelėse ir užims apie 8500 kv.m. plotą. Tradiciškai 3-oji salė skirta dizaino idėjoms ir sprendimams. Čia įsikurs ne tik baldų, bet ir interjero bei šviestuvų ekspozicijos. Šioje salėje lankytojų lauks ir pamėgtoji “Dizaino galerija”, kaip visuomet, provokuojanti, įdomi ir inovatyvi. Joje lankytojai galės susipažinti su 39 Lietuvos dizainerių ir studentų kūrybiniais projektais. Čia taip pat bus įrengta medžiagų biblioteka MATERIJA.LT ir eksponuojamas virtuvės bei valgomojo zonos projektas “Materijos virtuvei”.
Parodoje vėl vyks “Baldų dizaino konkursas”, kuriame bus išrinkti geriausi bei inovatyviausi baldų gamintojai. Konkurso nugalėtojai bus paskelbti ir apdovanoti pirmąją parodos dieną – kovo 25-ąją.

Informacijos šaltinis: http://www.litexpo.lt