Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Kovo 24 – 27 dienomis Kaune vyks 17-oji tradicinė specializuota statybos, interjero, apdailos medžiagų bei baldų paroda „Namų pasaulis 2010“. Pirmą kartą joje, skelbdamas savo šūkį „Plaza baldai – gyvenimo pokyčiams“, dalyvaus ir baldų prekybos centras „Plaza baldai“.
Į parodą „Plaza baldai“ atkeliauja išskirtinai tik su Lietuvos gamintojų produkcija. Daugiausia dėmesio centras skirs minkštų baldų gamintojai UAB „Lauksva“ ir moderniųjų baldų gamintojui – UAB „Vektus“.
„Dalyvaudami parodoje „Namų pasaulis 2010“, norime paskatinti potencialius pirkėjus pasidomėti būtent Lietuvos gamintojų išskirtine produkcija“, – sakė „Plaza baldų“ atstovė Asta Martinonytė. „Juk Lietuvoje tikrai yra puikių gamintojų, kurių produkcija pelno pripažinimą ir vakarų šalyse. Savo žaliajame stende pristatysime „Lauksvos“ išskirtinio skandinaviško stiliaus svetainės komplektą ir firmos „Vektus“ baldus – transformerius, išsiskiriančius savo funkcionalumu ir modernumu. Nežiūrint į ekonominius sunkumus, esame optimistai ir manome, kad susidomėjimas kokybiškais baldais Lietuvoje niekur nedingo.
„Lauksva“ savo skandinaviško stiliaus kolekciją pristačiusi šių metų baldų ir dizaino parodoje Stokholme, nori pradžiuginti ir Lietuvos pirkėjus. UAB „Vektus“ gaminami baldai transformeriai – tai baldai, kurie lengvai transformuojasi į miegamas lovas, visų jų užvalkalai nuvelkami ir visi jie modernaus dizaino. Baldas transformeris – tai šiuolaikinio baldo sąvoka, apibrėžianti daikto funkcionalumą, praktiškumą bei šiuolaikiškumą. Toks baldas lengvu rankos judesiu iš sofos gali būti paverčiamas į erdvią lovą ar suraitomas į patogų krėslą. Tai tarsi turėti tris daiktus viename“, – sakė p. Asta.

Informacijos šaltinis: www.plazabaldai.lt