Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Daugelis naujų pastatų puošiami įspūdingais stikliniais fasadais. Milžiniški stiklo lakštai ar langai kranais keliami į svaiginantį aukštį. Šiame statybų etape itin svarbus saugumas ir atsargumas. Kompanija SCHMALZ rado puikią išeitį – tai naujasis VacuMaster Glass, kuris skirtas stiklui ar langams iki 600 kg lauke kelti.

Saugumas ore

/></figure>
</div><div class=

VacuMaster Glass buvo sukurtas darbui aukštai virš žemės, kad galėtų horizontaliai ir vertikaliai kelti stiklo krovinius. Krovinys prie VacuMaster Glass tvirtinamas 4 arba 8 siurbtukais, pats vakuumo įrenginys kabinamas ant krano. Vakuumas įjungiamas ir išjungiamas rankinio slankiojo vožtuvo pagalba. Dviejų kontūrų vakuumo sistema užtikrina reikalingą saugumą. Kiekvienas iš šių kontūrų turi nuosavą vakuumo rezervuarą ir monometrą, kuris savo ekrane parodo esamą vakuumą. Jei vakuumas nukrenta iki kritiškai žemo lygio, VacuMaster įspėja apie tai tiek garsiniu, tiek vaizdiniu signalu. Net vienam kontūrui neveikiant, kitas kontūras yra pajėgus vienas išlaikyti maksimalų svorį.


 Lankstus ir pritaikomas

/></figure>
</div><div class=

Vertikaliai keliant stiklą ar jo gaminius į galutinę jų tvirtinimo poziciją, vakuuminis keltuvas turi būti pritaikytas gaminį pasukti ar paversti. VacuMaster Glass paversti gali 90º o sukti 360 º, abu šie veiksmai reikiamoje pozicijoje fiksuojami rankiniu būdu. Net pakrypusius kampu stiklus VacuMaster Glass gali lengvai sugriebti ir pakelti. Reguliuojamo ilgio skersiniai, nuimami siurbtukai (minimalus siurbtukų kiekis – 4 vnt, tada maksimali keliamoji galia 300kg) leidžia lengvai keltuvą pritaikyti įvairaus dydžio stiklo gaminiams kelti.
Kiekvienas kabelis konstrukcija yra atskiras rizikos faktorius, todel VacuMaster Glas yra suprojektuotas taip, kad jo nereiktų pajungti prie maitinimo tinklo. Energija gaunama iš keičiamos pakraunamos 12V baterijos, kurios įkrovos lygį rodo LED indikatorius.

 Padidintas produktyvumas

VacuMaster Glass yra lengvai valdomas, greitai ir efektyviai gali sugriebti įvairaus dydžio stiklo lakštus. Plokščia, kompaktiška sandara leidžia stiklus montuoti net per pastolius.