Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=
/></figure>
</div><div class=
  • Kelti porėtas medžio plokštes, plastiko ir kitų materialų lapus
  •  Rankinis porėtų detalių pasukimas, užkrauti stačius pjūklus ar paimti nuo vertikalių saugojimo konteineriu ir panašei.
  • Siaurų medinių lentų tvarkymas

VacuMaster HHVM puikiai pritaikytas kelti porėtus ruošinius tokius kaip MDF ar drožlių plokštės, ruošinius galima kelti vertikalioje 90° pozicijoje ir/arba horizontalioje 180° pozicijoje, vartymas vyksta rankiniu būdu. Manipuliatoriuje VacuMaster HHVM dabar naudojamas SEM 100 multi-stage ežektorius kaip vakuumo generatorius. Ežektorius specialiai sukurtas dideliam siurbimo kiekiui, tai leidžia kelti porėtus gaminius. Sumažinti ežektoriaus oro sunaudojimą neprasiurbiamoms detalėms manipuliatoriuje įmontuotas elektroninis valdiklis vakuumo generatoriui, kuris išjungia generatorių kai šis pasiekia -600mbarslėgį.  Vakuumo generatorius vėl įjungiamas kai slėgis nukrinta iki -560mbar. Taip taupomas oras ir užtikrinamas kėlimo saugumas.

Dėka pukios konstrukcijos manipuliatoriumi VacuMaster HHVM galima ištraukti stačiai stovinčias plokštes netgi ten kur yra labai maži tarpai tarp plokščių.Kadandi Manipuliatorius neturi skersinių padelių laikiklių jis yra labai siauras ir tinka kelti ir labai siauras detales.

Šiame manipuliatoriuje sumontuotas atnaujintas rankinio pasukimo mechanizmas kurio trintis daug mažesnė nei prieš tai buvusiame, todėl naudojant ši keltuvą operatoriui nereikia naudoti daug jėgos norint pasukti keliamą detalę. Taip darbas tampa dar lenvesnis, greitesnis ir ergonomiškesnis.

Daugiau informacijos galite gauti el.paštu:info@salija.lt arba telefonu: +370 699 93140