Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Schmalz sukūrė FMHD griebtuvą tavrkyti naturaliai augančius ruošinius sunkiausiomis sąlygomis, pavyzdžiui, lentpjūvio pramonėje. Grebtuvas gali transportuoti supjaustytą arba obliuotą ruošinį prieš ir po perdirbimo, taip pat klijuotas lentas ir sienas surenkamiems namams. Jis yra prjungtas per žarną prie išorinio vakuumo generatoriaus, paprastai prie oraputės arba vakuumo siurblio. Viduje sumontuoti vožtuvai leidžia išlaikyti įrengimo mažas išlaidas.

Savo kompaktiškų matmenų ir nedidelio svorio dėka, šis griebtuvas puikiai tinka dirbti portaluose ir pramonės robotuose. Be to, FMHD lengva aptarnauti: sulankstoma siurbimo plokštė greitai pakeičiama, kas leidžia siurbimo plokštei džiūti atskirai nuo griebtuvo. Tuo pat metu vidinės griebtuvo erdvės lengvai prieinamos valant juos nuo pjūvenų arba kitų liekanų. Daug laiko atimantis remontas šiam griebtuvui tapo nereikalingas. Lipnios plėvelės greitas pakeitimas leidžia susidėvėjusioms sandarinimo putoms būti pakeistoms be didelių pastangų ir privalomo valymo. Operatorius gali sumažinti prastovų ir valymo laiką iki 70 %.

Schmalz siūlo standartinių ilgių griebtuvus: 1,040 ir 1,250 mm. Kiti matmenys yra galimi pagal pageidavimą. Ruošinys turėtų būti mažiausiai 50 mm pločio, siekiant užtikrinti, kad griebtuvas jį saugiai pakels. Savo portfolio FMHD griebtuvas yra tarp FMP ir SBX tipų. Jis yra lengvesnis nei SBX ir aprūpintas griežtesne siurbimo elementų tinkleliu, bet tuo pačiu metu labiau patikimas nei FMP. FMHD yra palankus kainos ir kokybės santykis ir gali būti lengvai integruotas į vyresnio amžiaus įrenginius.

Kaip alternatyvą, Schmalz gali aprūpinti griebtuvą NFC (artimojo lauko komunikacija). Taip operatorius gauna reikiamus duomenis realiu laiku tiesiogiai į mobilųjį terminalą. Tai palengvina proceso kontrolę ir liedžia laiku aptikti gedimus.