Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

J. Schmalz GmbH išplėtė savo vakuuminių siurblių asortimentą su labai aukštu prisiurbimo koeficientu. Todėl atsirado poreikis naujam čiurkšlinio vakuumo siurblio SBPL sukūrimui. SBPL ypač tinka saugiam įvairių ruošinių kėlimui bei sumažina proceso ciklo trukmę. Schmalz smarkiai padidino išmetimo efektyvumą lyginant su prieš tai naudotais čiurkšliniais siurbliais. Nauja ekologinė antgalio technologija remiasi kelių pakopų dozatoriaus koncepcija ir užtikrina optimalų siurbimo galios bei energijos naudojimo derinį. Dėka ekologinio antgalio siurbimo lygis svyruoja nuo -200 iki -600 mbar. Verta pažymėti, kad šis lygis yra du kartus didesnis negu buvęs prieš tai. Todėl ciklo trukmė sumažėjo pastebimai.

Kurdamas naują čiurkšlinį vakuumo siurblį J. Schmalz GmbH skiria didelį dėmesį gaminio dizainui taip pat. Pagrindinis korpusas ir antgalio sistema yra pagaminti iš ypač stabilaus plastiko. Todėl naujasis čiurkšlinis vakuumo siurblys yra elastingas ir 50 proc. lengvesnis nei jo pirmtakas, kuris buvo pagamintas iš aliuminio. Ši nauja modulinė konstrukcija suteikia pranašumų vartotojui taip pat – jo priežiūra nereikalauja ypatingų pastangų, nes jis yra labai lengvai ir greitai išvalomas.

SBPL gali būti dviejų rūšių: didelės tėkmės versija (iki 500 mbar) yra ideali įvairių kartoninių dėžių ir plastikinių pakuočių kėlimui, tuo tarpu didelio vakuumo lygio versija (nuo 500 mbar) yra pritaikyta stiklo ir medžio ruošinių kėlimui. Schmalz gali pasiūlyti įvairius priedus šiems čiurkšliniams vakuumo siurbliams SBPL: vakuuminis jungiklis, manometras, vakuuminis vožtuvas, elektromagnetinis vožtuvas, filtras ir kt.

Informacijos šaltinis:

us.schmalz.com/aktuelles/presse/vakuumkomponenten/02531/