Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Vokiečių įmonė Schmalz sukūrė inovatyvius SBG griebtuvus, skirtus automatizuotai baterijų gamybai. SBG griebtuvai numato subtilią poslinkio laisvę su maksimaliu našumo kiekiu (ciklai<1 s) ir atkuriamu poziciniu tikslumu (<0,3 mm), bei su dideliu patikimumu ir sistemos prieinamumu (yra integruotas sensorius, kuris pastebi, pavyzdžiui, 2 elektrodų sluoksnių sugriebimą). Štutgarto Fraunhoferio gamybos inžinerijos ir automatikos IPA instituto atlikti užterštumo tyrimai patvirtino, kad griebtuvai idealiai atlieka savo funkciją ir nepalieka jokių žymių ant pusgaminių, o tai įtakoja maksimalų gaminio efektyvumą.

Ypatingai greitas vakuumo generavimas, didelis funkcionalumas ir veikiančios jėgos sugėrimas leidžia SBG vykdyti lanksčius, tikslius ir patikimus valdymo ciklus. Decentralizuotas vakuumo generavimas palengvina greitą ir patikimą siurbimą, o integruota ištraukiama ventiliacija išmeta panaudotą orą, tokiu būdu yra užkertamas nešvarumo dalelių patekimo į gamybos plotą kelias. 

Vengiant sugriebti dvi dalis vienu metu, reikia skirti daug laiko visų įprastinės vakuumo sistemos valdymo procesų sureguliavimui (sulipusių ar sulinkusių sluoksnių aptikimui bei atskyrimui). Šie valdymo procesai vyksta su baterijų SBG griebtuvu ir integruotu dvigubo sluoksnio jutikliu vienu metu, todėl didžiausias šio griebtuvo pranašumas matomas tuomet, kai jutiklis ir reguliatorius aptinka antrą detalę griebtuve. Tai atsitinka per 10 ms, todėl plėvelė vis dar gali būti komplektavimo vietoje. Tuomet operatorius gali ištaisyti šią klaidą ir tęsti gamybos procesą nepertraukiamai. Tai reiškia, kad veiksminga ciklo trukmė gali būti sumažinta 20-30%, o  su dvigubu sluoksnio kvota – 10%. Taip pat yra įmanoma „išmokyti“ jutiklį atpažinti skirtingas anodų, katodų ir separatorių medžiagų savybes ir užtikrinant patikimą procesą.

/></figure><p><strong>Schmalz SBG griebtuvo sistemą sudaro:</strong></p><p>1) Roboto jungtis;</p><p>2) Kontroliuojamas išmetimo kanalas;</p><p>3) Jungtis suspausto oro perjungimui;</p><p>4) Integruotas vakuumo generatorius;</p><p>5) Prisiurbiamas plotas;</p><p>6) Jutiklio prijungimo vieta;</p><p>7) Jungiklio prijungimo vieta;</p><p>8) Jungtis griebtuvo lankstumui reguliuoti.</p>
<div class=