Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

 Schmalz savo produkcija papildė nauju elektriniu vakuuminiu generatoriumi. Naujasis „CobotPump ECBPM“ („M“ reiškia „Mini“) yra skirtas specialiai automatizuotam mažų detalių valdymui, naudojant vieną siurbtuką. Šis lengvas ir kompaktiškas sprendimas paprastai naudojamas kolektyviniams robotams, kurių keliamoji galia yra iki trijų kilogramų.

Kaip ir jo brolis, ECBPi, vakuumas gaminamas visiškai elektros energijos dėka ir nenaudojant suslėgto oro. Dėl šios priežasties nereikia įprastinių žarnų, todėl daug lengviau naudoti tiek judriojo roboto, tiek stacionariems kėlimo uždaviniams su bendrais robotais. Siurblio širdies susitraukimą užtikrina itin mažo susidėvėjimo variklis. Jis sukuria iki 400 mbar vakuumą ir 1 litrą per minutę. Tai leidžia mažam „CobotPump“ generuoti pakankamai siurbimo jėgos, kad galėtų atlikti tokias užduotis, kaip dėžių surinkimas, kur jis yra patikimas įrankis, skirtas hermetiškiems objektams paimti iš konteinerių. Be to, energijos taupymo valdymo režimas užtikrina ypač efektyvų veikimą: jis nutraukia vakuuminę gamybą, kai tik pasiekiamas konkretus vakuumo lygis, ir jis dar kartą neaktyvuoja, kol jis nukrenta žemiau nustatyto minimalaus vakuumo lygio.

Kuriant „ECBPM“, „Schmalz“ sutelkė dėmesį į kompaktiškus matmenis, nedidelį svorį ir paprastą paleidimą. Naujasis vakuuminis komponentas yra tik 63 milimetrų skersmens ir apie 56 mm aukščio, todėl jį lengva integruoti į sistemas, esančias storose erdvėse. Dėl savo flanšinio adapterio plokštės ir centrinės elektrinės sąsajos su M8 kištuku, ECBPM gali būti įdiegta greitai ir veikia nedelsiant, laikantis „prijungimo ir gamybos“ principo.