Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

 Iki šiol tik kelios įmonės yra sertifikuotos pagal DIN EN ISO 50.001.

J. Schmalz GmbH gavo sertifikatą pagal DIN EN ISO 50.001.

J. Schmalz GmbH, Glatten Vokietijos Švarcvaldo regione praėjo išsamų auditą, pirminį sertifikavimą savo energijos valdymo pagal DIN EN ISO 50.001. Tai daro Schmalz vienu iš pirmųjų atlikusių sertifikavimą, remiantis gairėmis, kurios buvo įvestos tik 2012 m. Bendrovė taip pat persertifikuota pagal DIN EN ISO 9001 kokybės vadybos ir 14001 aplinkosaugos vadybos nuostatus.

Tvarumas, išsaugojimas išteklių ir aplinkos apsaugos jau seniai tarp Schmalz pagrindinių užsibrėžtų tikslų. Pavyzdžiui, veiksmingai naudojami atsinaujinantys energijos šaltiniai vaidina svarbų vaidmenį bendrovės būstinėje Glatten. Schmalz naudoja saulės energiją, vėjo ir vandens energijos šaltiniams, taip pat medžio drožlių šildymo sistemą, pagamina daugiau energijos, nei suvartoja. DEKRA Certification GmbH auditoriai gyrė J. Schmalz GmbH .“Bendrovės savos energijos generatoriai, naujai įdiegta apkrovos valdymo sistema ir energijos monitoringo sistema yra įspūdinga.”

ISO 50.001 energijos valdymo sertifikavimo tikslas – žymiai sumažinti energijos sunaudojimą, šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą ir kitas aplinkosaugos problemas. Siekiant šio tikslo, sertifikavimas apima energijos valdymo sistemos įvedimo, įgyvendinimo, priežiūros ir tobulinimo reikalavimus, ir nustato tarptautines gaires, tiekti, naudoti ir vartoja energiją pramonės, komercinės ir institucinės įmonių. Energijos stebėjimas padeda įmonėms nustatyti galimą energijos taupymą. “Sumažinti savo energijos suvartojimą ir naudojant išteklius kruopščiai ne tik apsaugoti aplinką, bet taip pat padėti mums sumažinti savo išlaidas ilgalaikis”, J. Schmalz GmbH “generalinis direktorius, pabrėžia, Wolfgang Schmalz,. “Tačiau šiems tikslams pasiekti, reikia investuoti į šiuolaikinių energetikos technologijų ir modernios energijos valdymo sistemą”.

Schmalz vykdo tokias investicijas jau daugelį metų. Įmonėje veikia dvi vėjo turbinos, kurių metinis energijos derlius yra daugiau kaip 2,5 mln kilovatvalandžių (kWh). Trys saulės sistemos generuoja apie 11.000 kWh šilumos energijos šildymui, vandens ir kiekvienais metais, 3000 kvadratinių metrų fotovoltinių modulių įdiegta į naują gamybos salės stogą, gamina daugiau nei pusę milijono kWh per metus. Hidroelektrinė gamina daugiau kaip 130.000 kWh elektros energijos kiekvienais metais ir sumažina Schmalz metinį išmetamą CO2 kiekį 124 tonų.