Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

 „SCTMi Ethernet“ yra „Connect“ gaminių asortimento dalis ir yra pirmasis „Schmalz“ išmanusis lauko įrenginys, skirtas vietoj IO-Link sąsajos įrengti Ethernet sąsają. Tai leidžia jai bendrauti per „Industrial Ethernet“ standartus „EtherCat“, „EtherNet / IP“, taip pat „ProfiNet“, kurie skirti dideliam realaus laiko našumui ir patikimumui. Kompaktiškas terminalas susideda iš iki 16 iežektorių, kurie tiekiami suslėgtu oru ir galia per centrinę įvadą. Ekologinio purkštukų technologija leidžia energiją taupančią vakuuminę gamybą, o automatinė oro taupymo funkcija sumažina suslėgto oro suvartojimą iki 80 proc. Kiekvienas kompaktiškas ežektoriaus siurbimo greitis yra iki 67 litrų per minutę ir pasiekia maksimalų 85% vakuumą. Integruota elektroninė sub-autobusų sistema valdo ežektorius per vieną kabelį ir leidžia atskirai pasiekti kiekvieną atskirą ežektorių. Tai leidžia vienu metu ir atskirai valdyti skirtingas dalis naudojant tik vieną vakuuminę sistemą.

Sukurta optimizuoti

Dviejų krypčių parametrų nustatymas ir diagnostika yra įmanoma visose įprastinėse lauko magistralės sistemose. Tai reiškia, kad įrašytus duomenis galima peržiūrėti ir naudoti iki kontrolės lygio. Gautos procesų ir sistemos stebėjimo funkcijos neleidžia prastovų: nors būklės stebėjimas padidina sistemos prieinamumą, išsamiai analizuodamas sistemos būklę ir ankstyvą gedimų aptikimą, nuspėjamosios techninės priežiūros registruoja subtilius sukibimo sistemos pakeitimus. Praradus našumą, vartotojai gali imtis skubių veiksmų arba laiku planuoti pakeitimą. Energijos stebėjimo funkcija prižiūri vakuuminės sistemos energijos suvartojimą.

Nepriklausomai nuo ryšio su įrenginių valdymo sistema, duomenys ir parametrai taip pat gali būti perduodami tiesiogiai išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu naudojant NFC technologiją (artimojo ryšio komunikacija). Artimojo lauko technologijos pranašumas yra saugus ryšys per energijos atžvilgiu neutralų taško ir taško ryšį. „Schmalz“ „ControlRoom“ programa gali būti naudojama ir duomenims nuskaityti, ir prietaisų parametrų nustatymui.