Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

 Integruota vožtuvų technologija sugriebimo sistemos plote ir minkštos, pritaikytos sandarinimo putos kartu su nedideliu siurbimo elementu leidžia švelniai tvarkyti įvairaus dydžio ir formos ruošinius. Jei operatoriai savo sugriebimo sistemas FXP/FMP padengia papildoma apsaugine danga, jie gali transportuoti ruošinius, tokius kaip ploną ekrano sitklą, per visą surinkimo liniją, jo nepažeidžiant. Ruošiniai, kurių paviršius yra padengtas ir poliruotas, taip pat gali būti tvarkomi be pažeidimų. Griebimo sistemos ir apsauginės dangos kombinacija taip pat gali būti veiksminga priemonė pastatų stiklo lakštų bei automobilių pramonėje. Be to, griebimo sistema su specialiu tinkleliu yra sertifikuota naudoti švarioje patalpoje klasėje nuo 2 iki 6.

Griebtuvo paviršiaus putos turi mažų vakuumo kamerų, kurios tolygiai paskirsto reikiamą siurbimo jėgą toje dalyje, kurią reikia pakelti. Jos yra ypač švelnios medžiagai, kai yra derinama su specialiu tinkleliu. Skirtingai nuo kitų siurbimo procesų, griebimo sistemai su šiomis putomis neveikia kirpimo jėga, kurį atsiranda, kai siurbtuko lūpos stovi kampu. Kaip rezultatas, išvengiamas santykinis judėjimas tarp siurbtuko lūpų ir paviršiaus: plastikas nesitrina su ruošiniu, kai jis yra sugriebiamas, ir todėl negali sukelti trinties. Jautrūs paviršiai lieka nepaliesti.

Nauda vartotojui iš šios sistemos yra ta, kad ją lengva valdyti ir prižiūrėti. Purviną apsauginį sluoksnį galima greitai ir lengvai pakeisti atskiriamos lipnios juostos dėka. Šiame modelyje apibrėžtų skylių skačius tinklelyje leidžia pakankamą oro srauto kiekį per visą laikotarpį. Tai užtikrina aukštą proceso patikimumą ir optimalų pakoreguotą paviršiaus spaudimą.