Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Pasiūliusi klientams įsigyti kranų ir jų sistemų kompanija Schmalz tapo pilnaverčiu ergonomiškų vakuumo sistemų tiekėju.
Nuo šiol šis gamintojas siūlo visiškai atnaujintus gembinius ir sieninius kranus. Tikslingi pakeitimai teikia daugiau naudos ir pelningumo vartotojams. Nors pirmosios kartos kranai labai pranoko konkurentų produkciją ergonomikos ir laisvo judėjimo požiūriu, antrosios kartos kranai pranoko dar aukštesnį standartą.

 width=
Gembinis kranas SK, galimas pajėgumas 80, 125, 200, 350 ir 650 kg.

Naujieji gembiniai ir sieniniai kranai gali būti skirti:
* darbui su grandininiais keltuvais (SK/WK-KZG)
* darbui su Jumbo vakuuminiais keltuvais (SK/WK-JU)
* darbui su skirtingais svoriais – 80, 125, 200, 350 ir 650 kg,
* su strėlės ilgiu nuo 2.000 iki 6.000 mm.

Dviejų pastarųjų tipų kranai yra visiškai naujos konstrukcijos ir priklauso naujajai Schmalz kranų programai. Aiškus iššūkis ” tiek kiek reikia, bet kiek įmanoma mažiau” reiškė, kad sistemos svoris turėjo būti kuo labiau sumažintas. Taip buvo pasiektas optimalus santykis tarp turimų pajėgumų ir faktiškai reikalaujamos maksimalios apkrovos. Sumažintas guolių sukimosi aukštis taip pat sumažino bendrą aukštį, kuris leidžia įrengti kranus patalpose su žemesnėmis lubomis (kranas aukštis plius 150 mm). Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra tas, kad mažesnis bendras svoris leidžia lengviau kranus sumontuoti.

 width=
Gembinis kranas SK-650 su VacuMaster keltuvu plieno lakštams

Nesvarbu, ar naudojate Jumbo ar VacuMaster keltuvus, siekiant , kad darbas būtų lengvesnis, labai svarbu atsižvelgti ar patogu naudotis kranu, prie kurio jis pritvirtintas. Dėl šios priežasties Schmalz naudoja lengvus komponentus:
* ilgaamžius mažos trinties vežimėlius laidams/žarnoms,
* specialūs rutuliniai guoliai, sukimosi ašyje,
* lengvi ir labai standūs aliuminiai krano bėgiai.
Taigi kranai gali būti pasukti ir jų „nešantys“ kabliai gali būti lengvai perkelti – štai dėl ko Schmalz produktai yra žinomi. Schmalz taip pat patekia tam tikrų dalių montavimui: kranai pristatomi su jau sumontuotais inkarais, kurie pašalina brangių pamatų/bazės ir papildomų tarpinių plokščių poreikį.